Pracovník/pracovnice šicí dílny (pouze pro OZP, OZZ)

Do naší šicí dílny hledáme nadšence do práce s textilem, který se nebojí naučit něčemu novému a zároveň bude rád přinášet nové nápady a projevovat vlastní kreativitu. Nezáleží na tom, zda jste v šití na šicím stroji začátečník, nebo už šijete léta. Potřebujeme člověka, který se cítí spokojeně, když mu pod rukama vzniká něco krásného, a kterého šití zkrátka baví. Jste to Vy? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce:

  • Samostatné šití jednoduchých výrobků s použitím průmyslového šicího stroje a podle předem stanoveného postupu
  • Sešívání vícero dílců a komponentů
  • stříhání jednotlivých dílů výrobku
  • Údržba přístrojů a nářadí
  • příležitostně prodej hotového zboží

Nabízíme:

  • Uplatnění ve stabilním sociálním podniku
  • HPP na zkrácený úvazek (cca 16 hodin týdně, středa 4h, čtvrtek 6h, pátek 6h, nebo dle dohody)
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce v Havlíčkově Brodě
  • možnost dalšího vzdělávání

Požadujeme:

  • základní znalost práce se šicím strojem
  • invalidní důchod, nebo přiznaný status OZZ, OZP
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • aktivní přístup k práci
  • komunikativnost a kreativita
  • zodpovědnost, spolehlivost a chuť do práce
  • vyučení v oboru Krejčí/Švadlena není podmínkou, pouze výhodou

K reakci na tuto nabídku prosím přiložte svůj životopis a motivační dopis, uvítáme i foto vlastní textilní tvorby.

Další informace na tel: 778 779 056 – Ing. Lucie Hažmuková

Společnost
FOKUS Vysočina, z.ú.
Adresa
Čechova 3812, Havlíčkův Brod
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Krejčí/švadlena
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.