• Rád/a by ses podílel/a na multiplatformním vývoji, kde je za cíl sdílet až 90 % logiky mezi iOS a Android aplikací?
 • Zajímá tě automatizace od hlídání formátu commit message až po generování changelu a automatického release?
 • Chceš se dozvědět, co je to "Clean Architecture" - konkrétně Hexagonal Architecture a Domain Driven Design?

Co Tě u nás čeká?

Budeš se podílet na produktovém vývoji sports betting aplikace pro našeho partnera - polskou STS. Čekají tě nové features, usilovně pracujeme na offer feature a pokud se alespoň trochu orientuješ v bettingu, tak si dovedeš představit, kolik práce tam může být. 😊

Co se týče Tech Stacku, potkáš se hlavně s:

 • Swift, ObjC,
 • SwiftUI,
 • Websockets, Socket.io,
 • Git, Gitlab, Gitlab CI,
 • Fastlane,
 • Firebase,
 • ELK Stack,
 • Grafana,
 • Prometheus.

Pokud preferuješ něco do uší, náš Lead of Development mluví v podcastu o tom, jak to u nás v Betsys funguje 👉https://bit.ly/3C4ISAO

Co budeš rozvíjet?

Největší výzva, která před námi stojí je Kotlin Multiplatform, kam se snažíme přesunout veškerou business logiku. Vedle toho chceme mít co největší pokrytí testy a zavést E2E testování.

Budeš vyvíjet nové features ve Swiftu, ale částečně se ti bude hodit i ObjC, když budeš muset kouknout do starších částí aplikace. Přece jen už nějakou dobu fungujeme a na appce se začalo pracovat v roce 2013.

Rozvíjet nebudeš jen mobilní appku, ale i sám sebe - budeš v týmu mediorů a seniorů, a proto se budeš moct spoustu věcí naučit a vyzkoušet. Zároveň se nejedná o projektový, ale produktový vývoj, takže uvidíš své výsledky práce a od začátku se budeš věnovat něčemu, co má v podstatě jasný cíl!

Čeho budeš součástí?

V mobilním týmu je nás přes 20 (9 Android vývojářů, 6 iOS vývojářů, 4 QA, Scrum Master, Product Owner, UX Designer). Zároveň je tým rozdělen na 2 feature týmy - Alfa a Bravo. Rádi vysvětlíme také myšlenku Tribes u nás v Betsys a celkově, jak nám to tu všechno funguje. 😊

Máme zaběhnutý Scrum včetně všech možných ceremonií (daily, refinement, retrospektiva) a 14 denní sprinty.

Pořádáme pravidelné Android/iOS Chapter, kde se navzájem obohacujeme, vzděláváme a sdílíme novinky, na které jsme narazili a které by nás i náš business mohli posunout zas o level výš.

Co je potřeba umět?

Už nějakou dobu se pohybuješ ve vývoji mobilních aplikací, a tak víš, co to obnáší.

Zkusil/a sis pracovat jak se Swift, tak ObjC.

To, že ses nesetkal/a s Kotlin Multiplatform, nevadí! Rádi ti všechno ukážeme a doučíme. Důležité pro nás bude, že budeš mít chuť se učit. 😊

Vedle toho předpokládáme, že angličtina pro tebe není problém a rád/a ji využiješ na denní bázi. Ať už v komunikaci s týmem (na všech Scrum ceremoniích, s kolegy v Polsku, ale i tady v Praze nebo Brně.)

Benefity si zvolíš podle sebe!

📚 Vzděláváme se. Dostaneš od nás budget až 19.000 korun na konference, knížky nebo kurzy a workshopy. Vlastně na cokoliv, v čem se budeš potřebovat rozvíjet.

👫 Předáváme si zkušenosti. Pořádáme hackathony, máme QA Chapter, Betsys akademii, podporujeme firemní Erasmus a třeba i páteční Team Fridays.

⚖️ Mentorujeme a koučujeme. Podporujeme nejen tvůj technický skill, ale i soft skills.

💎 Tým, to je oč tu běží. Pracujeme v cross-functional a self-managed týmech.

🍺 Podporujeme týmového ducha. Pořádáme spoustu eventů, jako je třeba Beer&Terrace, firemní grilovačky a team buildingy. Jednoduše řečeno - u nás se nudit nebudeš!

🎮 Rádi si hrajeme. V herní zóně máme PlayStation i stolní fotbálek.

🚴 Ve zdravém těle, zdravý programátor. Máme partu horolezců, běžců i milovníků posilovny. S multisportkou to budeš mít o pár kaček levnější.

✈️ Kapesné na dovolenou. Chceš se vydat na cestu kolem světa? Od nás dostaneš 15.000 korun jako kapesné.

🙊 “Do you speak English?” Kurzy angličtiny dvakrát týdně v officu.

🍕 Hlady a žízní tu netrpíme. Zásoby slaných i sladkých snacků, ovoce, kávy a čaje. Pizza, zmrzlina, maso na gril, veganský párečky a sudy piva tu nesmí chybět.

🏠 Podporujeme home office. Chceš pár dní v týdnu pracovat z domova? Žádný problém.

🏰 Office space v pražském Karlíně.

🚗 A máš káru? Zaplatíme ti parkování.


Informace o pozici

Společnost
Betsys, s.r.o.
Adresa
Cyrilská 508/7, Brno – Trnitá
Karolinská 650/1, Praha – Karlín
Brno
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, iOS vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.