Naše společnost má více jak 20 let zkušeností na trhu módy. Zastupujeme prémiové značky Guess, Calvin Klein, Pinko, Patrizia Pepe, Philipp Plein a Elisabetta Franchi.
Konkrétní značky si můžete prohlédnout na webových stránkách FADE.CZ

Prodejní asistent / ka GUESS, CALVIN KLEIN - Praha

Je luxusní móda Vaším koníčkem?
Máte rádi módní trendy a umíte je prodat?
Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a staňte se ambasadorem jedné z našich prémiových značek …

Náplň práce:

- profesionální a nadstandartní zákaznický servis

- komunikace a budování vztahů se zákazníky

- údržba vzhledu prodejny a vytváření vizuální stránky obchodu

- práce s luxusní módou a přímý prodej

- příjem a vybalování zboží

- vyřizování případných reklamací

- práce se sociálními sítěmi

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání

- reprezentativní vystupování a smysl pro detail

- zkušenost v obchodě s módou a vynikající komunikační schopnosti při obsluhování zákazníků

- český jazyk, angličtinu na komunikativní úrovni a další jazyk výhodou

- flexibilita

- uživatelská znalost PC

- samostatnost

Benefity:

- bonusy z prodeje za celou prodejnu

- stravenkový paušál

- sleva na produkty

- uniforma z každé nové kolekce

Nástup: ihned
Lokalita: Praha
Mzda: od 25 000 – 35 000 Kč/měs

Pro více informací navštivte naše stránky na www.fade.cz

Společnost
PRODES/FADE
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Fade.cz/Prodes, Dita Havláková