Pokud byste si mysleli, že na grafickém oddělení v BANDI VAMOS a.s. pracují kolegové, kteří pouze ovládají grafické programy od společnosti Adobe a podobné, tak se hluboce mýlíte. Jejich práce spočívá především ve schopnosti zhodnotit informace a vytvořit grafickou práci, která se propojí s prací ostatních kolegů z jiných oddělení ve společnosti. Ovládání grafických programů nekvalifikuje člověka do funkce grafika. Stejně jako textový editor neudělá z nikoho kvalifikovaného manažera.

A co je oním zmiňovaným pracovním výkonem grafika, profesionála? Zpracovat grafiku, která má atributy hodné mediálního výstupu. Je líbivá, pochopitelná a graficky doplní základní informaci, kterou je potřeba prezentovat. Grafici-profesionálové vám jistě potvrdí, že si nemůže k počítači usednout kdokoliv, kdo se pouze naučí ovládání softwaru. Ať se již jedná o specialistu na obalové materiály, retušéra fotoprací nebo profesionálního editora katalogů či webových prezentací, u každé z těchto odborných zaměření je potřeba nejen cit, ale také praxe a chuť k této činnosti. Jen tak může být práce dokonalá a zároveň se grafik z jejího výsledku může těšit.

Grafici v BANDI VAMOS a.s. mají mnoho úkolů, které je potřeba zpracovat. Pro oddělení výroby a vývoje návrhy oblečení, odborné zkreslení a také značení výrobků. K tomu vlastní návrhy obalových produktů a také jejich prezentace. Pro oddělení marketingu jsou to zejména reklamní propagační materiály, zpracování fotografií, návrhy grafických materiálů pro prezentace, vybavení prodejen a další. Je toho opravdu mnoho, co by se dalo ještě vyjmenovat. I když pracují ve skupině, každý z nich je vždy zodpovědný za přidělený projekt.

Jestli se necítíte být pouze ovladatelem grafických softwarů a rádi byste propojili svou práci s uměním marketingu, napište nám. Budeme rádi, když nám ukážete své dosavadní úspěchy na poli grafických disciplín.


Informace o pozici

Společnost
BANDI VAMOS a.s.
Adresa
Poděbradova 3273/101a, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BANDI VAMOS a.s., Jana Kahajová
+420 771 233 440