Již 27 let přinášíme zábavu a služby spojené s trávením volného času ve světě luxusních kasin a hotelů, nyní pod značkou kasin PALASINO. Vybudovali jsme si pověst seriózního a korektního zaměstnavatele. Provozy našich kasin a hotelů navštíví ročně až 330 tisíc zákazníků a ubytuje se u nás bezmála 34 tisíc hostů.
Naší vizí je spokojenost našich zákazníků, hostů a zaměstnanců. Investice tak směřujeme nejen do moderního vybavení provozoven, ale také do komfortu a zázemí pro zaměstnance.
Snažíme se, aby vám práce pro naši společnost, zákazníky a hosty poskytovala nejen zdroj příjmů, ale také kariérní příležitosti, přátelskou atmosféru a motivující prostředí.
Více informací na adrese https://www.twhe.cz/cz/kariera/

Firemní právník

V nově otevřené pozici firemního právníka bude vaším úkolem být prvním a hlavním kontaktním místem pro veškeré právní záležitosti, dotazy, přezkumy atd. v rámci firmy. Budete spolupracovat se všemi příslušnými zainteresovanými stranami v rámci celé skupiny, zejména s představenstvem, kolegy z regionálního vedení, oddělením interního compliance a externími právními poradci.

Co od vás očekáváme:

Ve vaší pozici firemního právníka budete zejména hlavní podporou firmy při udržování jejího souladu s právními předpisy v jednotlivých odvětvích, v nichž působíme. Dále budete poskytovat poradenství při uzavírání smluvních vztahů a pomáhat představenstvu při soudních a zákonných řízeních a podobných záležitostech, převážně a konkrétně v České republice. Můžete být požádán o odbornou radu pro případy v jiných jurisdikcích, kde má firma zastoupení, a to ve spolupráci se subjekty firmy i externími právními poradci.

Odpovědnosti:

 • Řízení a eliminace právních rizik sledováním příslušné legislativy a zajištěním jejich zohlednění ve firemních zásadách, postupech a vztazích.
 • Poradenství v běžných a specifických právních záležitostech podle požadavků představenstva a vrcholového vedení. Podpora při dodržování všech právních předpisů v odvětvích, v nichž má skupina své zájmy, konkrétně v oblasti hazardních her a služeb.
 • Příprava, kontrola a asistence při vyjednávání obchodních smluv.
 • Návrhy a doporučení v obchodních případech.
 • Spolupráce s externími právními poradci a koordinace jejich úsilí s cílem zajistit včasné a nákladově efektivní poskytování služeb.
 • Řešení otázek Due-diligence a řízení společnosti ve spolupráci s představenstvem.
 • Podpora oddělení lidských zdrojů v právních otázkách souvisejících s pracovním právem.
 • Vedení spisů o všech právních záležitostech, sporech atd. a podpora představenstva a externích právních poradců v průběhu řízení.
 • Navrhování a poskytování právních školení pro firemní vzdělávání.

Požadavky:

 • Minimálně Mgr titul právního vzdělání nebo podobný titul.
 • Minimálně 3 roky praxe v právním oddělení společnosti nebo v advokátní kanceláři.
 • Angličtina jsou nutností, němčina je výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

Práce ve firmě s vysokou firemní kulturou na hlavní pracovní poměr, šest měsíců zkušební doba, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou. Vysoce motivační mzda odpovídající vaší praxi a pracovní pozici včetně bonusů v rámci manažerské pozice. Po zkušební době 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zdarma stravování případně příspěvek na stravování, karta Multisport, příspěvek na prázdninové aktivity vašich dětí.

Umístění:

Zpočátku na kterémkoli z našich míst včetně Domažlic, Českých Budějovic, Znojma nebo Prahy. Po zkušební době možná hybridní pracovní doba.


Informace o pozici

Společnost
Trans World Hotels & Entertainment, a.s.
Adresa
Česká republika
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trans World Hotels & Entertainment, a.s., Tomáš Kment
34532 Česká Kubice, Česká republika
379 792 011