KAESER KOMPRESSOREN je dnes jeden z celosvětově vedoucích výrobců kompresorů a výrobků techniky stlačeného vzduchu, který zaměstnává zhruba 7000 spolupracovníků po celém světě a je zastoupen ve více než 100 zemích a na všech kontinentech výkonnými obchodními a servisními organizacemi. Hlavní sídlo firmy KAESER je Coburg v Severním Bavorsku. Výrobky KAESER se používají v podnicích všech výrobních odvětví a jakékoliv velikosti.

Pro naši českou dceřinou společnost KAESER KOMPRESSOREN s.r.o. hledáme vhodného kandidáta na pozici TECHNICKÝ SPECIALISTA.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • realizace měření požadovaných parametrů v systémech stlačeného vzduchu
  • prezentace výsledů a návrhů možných řešení
  • návrhy, parametrizace a uvedení do provozu nadřazeného řízení kompresorových stanic
  • spolupráce s našimi obchodními zástupci, dodavateli a se zákazníky

POŽADUJEME:

  • SŠ technického směru
  • NV 194/2022 Sb. §6 (dříve – Vyhláška 50/1978 Sb. §6)
  • znalost anglického jazyka na úrovni min. B1 (převážně písemná komunikace s mateřskou společností v Německu)
  • orientace v technické dokumentaci (návody, manuály, výkresová dokumentace)
  • zájem o techniku, její funkčnost a problematiku.
  • slušné a rozhodné vystupování, komunikativnost, pečlivost a samostatnost
  • dobrá znalost práce na PC, programy MS Office, informační systém SAP výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:

  • práce na HPP
  • firemní notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem
  • po prvním odpracovaném roce 5 dnů dovolené navíc
  • firemní benefity - stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, sick days, bonusy
  • vzdělávací programy v anglickém jazyce online/v Německu.
  • možnost Home Office.
  • Firemní vozidlo i pro soukromé účely.
  • zajímavé platové ohodnocení v závislosti na předchozí praxi
  • práce s produkty patřícími ke špičce v oboru
  • příjemný kolektiv a zázemí stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • velmi příjemné, nadstandartní zázemí firmy
  • vhodné pro absolventy
  • nástup možný dle dohody, nejlépe ihned

Společnost
KAESER KOMPRESSOREN s.r.o.
Adresa
K Zelenči 2874/6, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Elektrikář, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik v energetice
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

KAESER KOMPRESSOREN s.r.o., Tatiana Retiznyková
724 259 876