Společnost G4S je součástí Allied Universal a je největší bezpečnostní firmou na světě. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob.

Momentálně hledáme kandidáta na volnou pozici:

SERVISNÍ TECHNIK / OSTRAVA-VÝBORNÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ!

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., už více než 3o let zajišťuje bezpečnost lidí a majetku a v našem oddělení se zabýváme instalací a servisem elektronických bezpečnostních systémů. Právě teď hledáme do našeho rostoucího týmu v OSTRAVĚ šikovného kolegu co se nebojí zodpovědné práce na pozici "SERVISNÍ TECHNIK". POZICE JE VÝBORNĚ FINANČNĚ OHODNOCENA!!!

Pokud jsi technicky založený a nedělá ti problém cestovat, hledáme právě tebe!

Náplň práce:

servis, instalace, programování elektronických bezpečnostních systémů - PZTS (EZS), EPS, ACS, CCTV,MR
výhodou minimálně vyhláška 50/78 Sb §6,(§9 výhodou)
vhodné i pro absolventy VŠ, SPŠ

Nabízíme:

zajímavou práci na různorodých projektech s dlouhodobou perspektivou ve stabilní mezinárodní společnosti
skvělé platové ohodnocení
možnost profesního růstu v rámci mezinárodní společnosti, jsme celosvětový hráč mezi bezpečnostními firmami
práce s moderními technologiemi, které mění přístup k bezpečnosti
mobilní telefon, notebook je samozřejmostí služebního auto na projekty (po dohodě) propracovaný systém benefitů, příspěvky zaměstnavatele na stravování atd.... kanceláře v nových prostorách dobře dostupné autem i MHD firemní akce, firemní snídaně a teambuildingy, přátelský kolektiv kdy s kolegy trávíme čas i mimo práci

Požadujeme:

min.SŠ vzdělání v oboru elektro (slaboproud) – vhodné pro absolventy
dobrý zdravotní stav (práce ve výškách)
praxe v oblasti instalace a servisu elektronických zařízení PZTS (EZS), EPS, ACS, CCTV,MR výhodou
velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti, ale i iniciativu a chuť věci ovlivnit a změnit

Možnost práce i na IČO

nástup možný IHNED

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt: Natálie Charvátová mobil: +420 724 871 164

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Ostraha a bezpečnost, Specialista zabezpečovacích zařízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Natálie Charvátová