Společnost G4S je součástí Allied Universal a je největší bezpečnostní firmou na světě. V České republice se G4S zaměřuje zejména na bezpečnostní služby v oblasti ochrany majetku a osob.

Momentálně hledáme kandidáta na volnou pozici:

SERVISNÍ TECHNIK/SEVERNÍ ČECHY-SKVĚLÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ!!

Společnost G4S už více než 3o let zajišťuje bezpečnost lidí a majetku a v našem oddělení se zabýváme instalací a servisem elektronických bezpečnostních systémů. Právě teď hledáme do našeho rostoucího týmu pro SEVERNÍ ČECHY šikovné kolegy co se nebojí zodpovědné práce na pozici "SERVISNÍ TECHNIK". POZICE JE VÝBORNĚ FINANČNĚ OHODNOCENA!!

Pokud jsi technicky založený a nedělá ti problém cestovat, hledáme právě tebe!

Náplň práce:

servis, instalace, programování elektronických bezpečnostních systémů - PZTS (EZS), EPS, ACS, CCTV,MR
výhodou minimálně vyhláška 50/78 Sb §6,(§9 výhodou)
vhodné i pro absolventy VŠ, SPŠ

Nabízíme:

zajímavou práci na různorodých projektech s dlouhodobou perspektivou ve stabilní mezinárodní společnosti
skvělé platové ohodnocení,
možnost profesního růstu v rámci mezinárodní společnosti, jsme celosvětový hráč mezi bezpečnostními firmami
práce s moderními technologiemi, které mění přístup k bezpečnosti
mobilní telefon, notebook je samozřejmostí služebního auto na projekty (po dohodě) propracovaný systém benefitů, příspěvky zaměstnavatele na stravování atd.... kanceláře v nových prostorách dobře dostupné autem i MHD firemní akce, firemní snídaně a teambuildingy, přátelský kolektiv kdy s kolegy trávíme čas i mimo práci

Požadujeme:

min.SŠ vzdělání v oboru elektro (slaboproud) – vhodné pro absolventy
dobrý zdravotní stav (práce ve výškách)
praxe v oblasti instalace a servisu elektronických zařízení PZTS (EZS), EPS, ACS, CCTV,MR výhodou
velkou míru samostatnosti a zodpovědnosti, ale i iniciativu a chuť věci ovlivnit a změnit

Možnost práce i na IČO

nástup možný IHNED

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt: Natálie Charvátová mobil: +420 724 871 164

Společnost
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Adresa
Vyskočilova 1422/1a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Ostraha a bezpečnost, Specialista zabezpečovacích zařízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Natálie Charvátová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.