Společnost eMan je předním českým dodavatelem softwaru. Specializujeme se na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Zaměřujeme se především na klienty z automobilového průmyslu, energetiky, bankovnictví, pojišťovnictví, průmyslu a služeb. Kvalitu námi vyvinutých řešení potvrzují desítky získaných ocenění. eMan působí v České republice a ve Spojených státech amerických. Od roku 2020 jsou akcie společnosti volně obchodovány na trhu PX Start na Burze cenných papírů Praha a na burze RM-Systém, kterou provozuje Fio banka.

SW Tester

Pro největšího českého telekomunikačního operátora dodáváme univerzální widget, který se využije pro komunikaci zákazníka s operátory kontaktního servisu. Cílem je využít moderní technologie a navrhnout plně univerzální a konfigurovatelný widget, který lze použít na mnoha stránkách. Tento widget poté budeme dlouhodobě podporovat a rozvíjet.

KOHO HLEDÁME?

Rád/a odhaluješ chyby? Baví tě testovat aplikace a systémy? Chtěl/a by ses podílet na projektu v oblasti telekomunikace? Pokud ti není proti mysli se neustále zlepšovat a při práci si užít i zábavu, budeme si rozumět. Rozšiřujeme totiž náš QA tým!

CO BUDE TVÝM POSLÁNÍM?

 • Testování našich mobilních a webových aplikací bude tvým místem činu.
 • Budeš pátrat po nedokonalostech a odchylkách od projektové dokumentace, aby byl testovaný produkt bez chybičky.
 • Svou prací se budeš podílet na projektech pro významné české hráče.
 • Tvými parťáky budou vývojáři, projektoví manažeři a analytici.
 • Technická dokumentace bude tvé vodítko i stopa.
 • Budeš psát test cases a validovat.


CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

 • Musíš mít alespoň 2 roky zkušeností, umět základní testovací pojmy a metodiky.
 • Angličtina na komunikativní úrovni.
 • Pečlivý a systematický přístup je samozřejmostí.
 • Samostatnost a schopnost řešit problémy na vlastní pěst.
 • Umíš s testovacími nástroji – u nás používáme TestRail. Pokud zvládáš automatizace s Postman, je to velká výhoda.
 • Znáš ticketovací systém JIRA nebo Redmine.
 • Víš, co je REST, SOAP, Charles proxy a tak podobně.

O KTERÉ PROJEKTY SE JEDNÁ?

Pro největšího českého telekomunikačního operátora dodáváme univerzální widget, který se využije pro komunikaci zákazníka s operátory kontaktního servisu. Cílem je využít moderní technologie a navrhnout plně univerzální a konfigurovatelný widget, který lze použít na mnoha stránkách. Tento widget poté budeme dlouhodobě podporovat a rozvíjet.

PÁR SLOV OD TEAM LEADERA

QA v eMan je samostatné oddělení, které hraje důležitou roli při realizaci našich kvalitních řešení. Máme velmi široké zkušenosti s testováním v desítkách různých projektů – od testování HW prototypů až po komplexní řešení pro velké společnosti, které mohou zahrnovat několik různých aplikací. Jsme flexibilní, agilní a umíme správně prioritizovat. U nás v QA týmu si ceníme a vážíme každého člena a vzájemně se podporujeme. Klademe proto důraz na rozvoj a vzdělávání každého z nás.


Informace o pozici

Společnost
eMan a.s.
Adresa
U Pergamenky 1145/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

eMan a.s., Alena Poláková
+420 770 199 459