Jsme mezinárodní strojírenská společnost s 250 zaměstnanci. V Brně na Vídeňské už více jak 20 let vyrábíme převodovky do vlaků, tramvají, nebo metra, pro společnosti jako Alstom, Hyundai Rotem, Škoda Transportation aj. Nejsme jen čistě výrobní závod, ale máme všechna další potřebná oddělení, včetně technologie i vlastního vývojového a testovacího centra. Patříme pod belgickou skupinu BMT, divizi Rail, která má závody po celém světě. Přesto jsme kulturou spíše rodinná firma než korporát. S kolegy se známe osobně a utužujeme vztahy i mimo firmu.

Project Manager

Jak to u nás vypadá?

  • FIRMA – je sice mezinárodní, ale prostředí je rodinné a přátelské, žádný velký korporát plný zkostnatělých pravidel. Je zde i prostor tvořit a vylepšovat procesy.
  • LIDÉ - jsou tu fajn a spousta z nich už dlouho, schází se i po pracovní době a svou práci mají rádi, což je znát i na přístupu.
  • TÝM - jedná se o mladý kolektiv Supply Chain oddělení, který si v případě potřeby vychází vstříc a navzájem si pomáhají.
  • PRÁCE – náš produkt má vysokou přidanou hodnotu, zajišťujeme kompletní výrobu i servis převodovek a spojek a s tím spojený technologický výzkum, na základě kterého naše produkty stále zdokonalujeme.
  • PRACOVNÍ DOBA – je rozumná a flexibilní, v 8:00 nemusíte být "u píchaček" a pokud potřebujete odejít dřív, nahradíte si to jindy - vycházíme si vstříc a to čekáme i od Vás.

Co Vám nabídneme?

  • Práci v moderním prostředí a vstřícném kolektivu
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/den na stravenkovou kartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění 1500Kč
  • Roční bonus (obdoba 13. mzdy)
  • Týden dovolené navíc
  • 2 dny Sickday
  • Pružnou pracovní dobu s core time (9 až 14.hod)
  • Možnost stravování ve firemní jídelně
  • Řádné zaučení a zajištění adaptačního procesu
  • Podporu vedení a možnost seberealizace
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost nástupu ihned nebo dle dohody
  • Teplé nápoje na pracovišti

Jaká bude Vaše náplň práce a zodpovědnosti?

  • Kompletní vedení projektů po celou dobu jejich životnosti (od Kick off meetingu po dodávku poslední jednotky včetně záruční doby).
  • Koordinace projektů se složitými otázkami spojenými s kvalitou, technickými a obchodními záležitostmi.
  • Kontrola nákladů, dodávek a smluvních dokumentů.
  • Reporting.
  • Podpora Engineeringu při tvorbě kusovníku
  • Zodpovědnost za plnění zadaného rozpočtu projektu.
  • Zodpovědnost za vztah se zákazníkem.
  • Komunikace a vyjednávání o dodávce produktů před FAI a dokončení typové zkoušky.
  • Zajištění bezproblémového navázání sériových dodávek směrem k zákazníkům.
  • Řízení změnových procesů a úkolů za účelem identifikace a eliminace případných rizik projektu.
  • Koordinace a poskytování řešení problémů souvisejících s projektem interně i zákazníkovi.
  • Proaktivní interní/externí komunikace (napříč všemi odděleními, zákazníky a dodavateli).
  • Podpora vedoucího nákupu při procesu výběru dodavatele materiálu/nástrojů.

Co požadujeme?

  • Úplné střední vzdělání, ideálně technického zaměření
  • 3 roky předchozí praxe na obdobné pozici
  • Plynulá znalost angličtiny (znalost němčiny výhodou)
  • Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excel) (znalost MS Project výhodou)
  • Silné komunikační dovednosti, orientace na zákazníka, autorita, předvídavost a empatie

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, zanechte nám prosím Váš životopis nebo pokud životopis nemáte, alespoň kontaktní údaje a my se Vám ozveme a probereme veškeré detaily.

Společnost
IG Watteeuw ČR s.r.o.
Adresa
Vídeňská 231/130, Brno – Přízřenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Technika a vývoj, Project Manager, Výrobní ředitel/manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

IG Watteeuw ČR s.r.o., Jiří Bilík
+420 606 056 361