Jsme mezinárodní strojírenská společnost s 250 zaměstnanci. V Brně na Vídeňské už více jak 20 let vyrábíme převodovky do vlaků, tramvají, nebo metra, pro společnosti jako Alstom, Hyundai Rotem, Škoda Transportation aj. Nejsme jen čistě výrobní závod, ale máme všechna další potřebná oddělení, včetně technologie i vlastního vývojového a testovacího centra. Patříme pod belgickou skupinu BMT, divizi Rail, která má závody po celém světě. Přesto jsme kulturou spíše rodinná firma než korporát. S kolegy se známe osobně a utužujeme vztahy i mimo firmu.

Designer

Do našich designerských týmů, jenž jsou součástí našeho R&D, hledáme dva nové kolegy. Jednoho kolegu hledáme do týmu konstrukce spojek a druhého do týmu konstrukce převodovek.

Jak to u nás vypadá?

  • FIRMA – je sice mezinárodní, ale prostředí je rodinné a přátelské, žádný velký korporát plný zkostnatělých pravidel. Je zde i prostor tvořit a vylepšovat procesy
  • LIDÉ - jsou tu fajn a spousta z nich už dlouho, schází se i po pracovní době a svou práci mají rádi, což je znát i na přístupu
  • TÝM - jedná se o mladý kolektiv konstruktérů, kteří pracují v konstrukčních týmech: převodovky, spojky, test a v případě potřeby spolupracují
  • PRÁCE – je zajímavá, zábavná a průkopnická - máme vlastní R&D a konstrukce, které naši designeři vytvoří tak i následně uvidí v provozu/výrobě
  • PRACOVNÍ DOBA – je rozumná a flexibilní, v 8:00 nemusíte být "u píchaček" a pokud potřebujete odejít dřív, nahradíte si to jindy - vycházíme si vstříc a to čekáme i od Vás

Co Vám nabídneme?

  • stravenky v hodnotě 100Kč/den na stravenkovou kartu
  • stravování ve firemní jídelně
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění 1500Kč
  • týden dovolené navíc
  • 2 dny sick day
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu (core time 9 až 14 hod)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Co bude Vaše pracovní náplň?

  • vyvíjení nových produktů pro vlakový průmysl, zejména spojky/převodovky
  • vytváření 3D modelů a 2D výkresů podle interních standardů
  • návrhy zpracovávat dle technologického vybavení oddělení výroby
  • práce v programu Creo
  • práce s výkresovou dokumentací (PLM – Product Lifecycle management),
  • podílení se na vytváření standardů
  • operativní řešení problémů
  • výpomoc oddělení kvality při kontrole neshodných produktů generovaných při výrobě.

Co očekáváme?

  • předchozí praxi v konstrukci nebo VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti s 2D a 3D modelováním ve strojírenském oboru
  • znalosti s prací v 3D systému
  • praxi v psaní technické dokumentaci
  • schopnost základní komunikace v angličtině (práce v anglických softwarech)
  • proaktivní přístup ke všem fázím vývoje (návrh, technologie, výroba, test)
  • týmový přístup

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, zanechte nám prosím Váš životopis nebo pokud životopis nemáte, alespoň kontaktní údaje a my se Vám ozveme a probereme veškeré detaily.

Společnost
IG Watteeuw ČR s.r.o.
Adresa
Vídeňská 231/130, Brno – Přízřenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Strojní inženýr, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IG Watteeuw ČR s.r.o., Jiří Bilík
+420 606 056 361