Univerzita Karlova

Kancléř/kancléřka Univerzity Karlovy

Rektorka Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na pozici

Vedoucí kanceláře rektora – kancléř/kancléřka Univerzity Karlovy

Pracovní náplň:

Řídí činnost kanceláře rektorky, je zodpovědný/ná zejména za koordinaci / přípravu:

- materiálů pro jednání kolegia rektorky, rozšířeného kolegia rektorky a materiálů pro akademický senát UK;

- vnitřních předpisů UK;

- činností v oblasti GDPR;

- vybraných rozvojových projektů, zejména v oblasti interní komunikace;

- komunikace mezi vedením univerzity a součástmi;

- evropského vzdělávacího programu (přípravné kurzy pro EPSO testy).

Dále spolupracuje na podpoře:

- přípravy metodiky rozpisu dotací a příspěvků na UK;

- principů kariérního rozvoje a hodnocení pracovníků UK;

- implementace výstupů z vnějšího hodnocení UK a mezinárodních žebříčků;

- sponzorských a fundraisingových aktivit UK;

- interní komunikace.

Požadavky:

- Vysokoškolské vzdělání magisterského stupně

- Znalost systémů řízení a financování veřejných vysokých škol

- Velmi dobré organizační, řídící a komunikační schopnosti

- Znalost práce s informačními a komunikačními technologiemi

- Inovativní, proaktivní přístup, flexibilita, odolnost vůči stresu

- Výborná znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem

- Znalost dalšího světového jazyka výhodou

- Trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

- Náročnou práci ve vedení prestižní instituce

- Příjemné pracovní prostředí, pracoviště v centru Prahy

- Odpovídající finanční ohodnocení

- Možnost profesní seberealizace

- Příležitosti k dalšímu vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, 5 dní volna k osobnímu rozvoji

- Zaměstnanecké benefity (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů)

- Příspěvky ze sociálního fondu

- Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek

Žádost o zařazení do výběrového řízení zasílejte elektronicky na adresu nejpozději do 16. 10. 2022.

K žádosti přiložte, prosím, Váš strukturovaný životopis, motivační dopis obsahující Vaši představu o vykonávání obsazované pozice. Vybraný/á kandidát/kandidátka předloží před podpisem smlouvy kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpis z rejstříku trestů.

Společnost
Univerzita Karlova - Rektorát
Adresa
Ovocný trh 560/5, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Věda a výzkum, Vrcholový management, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel