Šindelář Spedition s.r.o., člen skupiny Gartner Group, nadnárodní dopravní společnost se sídlem v jižních Čechách (Netolice), hledá pro doplnění svého týmu vhodného kandidáta na pozici

Referent/ka paletového oddělení

Náplň práce:

  • Vedení a kontrola paletových kont se zákazníky společnosti
  • Kontrola a evidence přepravních dokladů a paletových listů
  • Komunikace s řidiči
  • Komunikace se zákazníky, týkající se oběhu a evidence palet při realizovaných přepravách
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti - účtárna, fakturace, dispo

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost
  • Aktivní přístup a chuť pracovat
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou (denní komunikace se zahraničními obchodními partnery)

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti s mezinárodní účastí
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem uchazeče
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Příspěvek na stravování a další benefity
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Společnost
ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o.
Adresa
Vodňanská 533, Netolice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Referent, Pracovník back office, Kontrolor, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.