Vedoucí projektant / HIP (pozemní stavby)

Máte rádi profesní výzvy?

Pokud ano, tak jste ideální osobou pro rozšíření našeho profesionálního týmu. Jsme specializovaná projekční kancelář ARCHCOM zaměřující se na projekci pozemních staveb s důrazem na využití technologie BIM 5D v jeho pokročilejší úrovni. Zvládáte AUTOCAD nebo dokonce REVIT a chcete dále vést své vlastní týmy?

Více o naší společnosti na www.archcom.eu

Co Vás čeká

  • vedení interního týmu pro stavební projekci ve všech stupních projektové dokumentace
  • vedení příslušné projektové agendy
  • praktická koordinace dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti máte

  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru pozemního stavitelství a 2 roky praxe na podobné pozici
  • znalost práce v programu AutoCad, nebo Autodesk Revit.

Co může být Vaší výhodou

  • alespoň částečná znalost Revit/Archicad
  • schopnost vést prokazatelně projekční tým větších staveb

Co Vám nabízíme

  • zázemí specializované projekční společnosti BIM 5D
  • nadprůměrné ohodnocení dle životních a profesních zkušeností uchazeče
  • projektové bonusy k jednotlivým akcím v motivační výši
  • podíl na vylepšení BIM postupů ve stavebnictví a profesní růst v oboru
  • dovolená 5 týdnů, služební auto, sickdays, HO, atd. vše dle dohody a osobních potřeb uchazeče

Proč do Archcomu?

  • vyhledáváme pouze dlouhodobé vztahy s našimi klíčovými zaměstnanci
  • nabízíme další benefity jako jsou: projektové bonusy, výkonové bonusy, placené studijní volno (pro autorizace, nebo doktoráty), účast na odborných konferencích i v zahraničí, práce z home-office přes vzdálený přístup na náš server, atd.
  • v ČR jsme inovátory v použití BIM 5D

Těšíme se na setkání s Vámi!

Společnost
ARCHCOM s.r.o.
Adresa
Šafránkova 1243/3, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Architekt, Project Manager, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ARCHCOM s.r.o., Martin Malý
720 406 856
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.