LEITZ-nástroje s.r.o. je dceřiná společnost německého výrobce nástrojů pro obrábění materiálů na bázi dřeva, plastů a neželezných kovů. V Česku a na Slovensku zabezpečuje prodej a servis (zejména ostření nástrojů a jejich opravy). www.leitz.org

Technicko-obchodní zástupce LEITZ

Co vás čeká:

Obchodně-technické konzultace s malými, středně velkými a velkými výrobními podniky dřevozpracujícího průmyslu v oblasti Královéhradeckého, Pardubického, Libereckého, Ústeckého, Středočeského kraje a Prahy. Konzultace se týká vypracování cenové a technické nabídky na poptávané nástrojové systémy Leitz pro osazení strojního zařízení a následné upřesnění prodeje a dodávek dřevoobráběcích nástrojových systémů k zákazníkovi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Vhodný uchazeč musí vlastnit řidičský průkaz skupiny B, ovládat NJ slovem i písmem kvůli přímé komunikaci s techniky z centrály v Německu a Rakousku, ovládat PC a programy MS Office, mít vědomosti o konstrukci a aplikaci dřevoobráběcích nástrojů pro strojní třískové obrábění materiálů na bázi dřeva. (pilové kotouče, frézy, hoblovací válce, stopkové frézy, vrtáky, upínací pouzdra a trny)

Výhodou bude:

Trvalé bydliště v oblasti východních Čech, severních Čech, Středočeského kraje nebo Prahy a předchozí zkušenosti jako obchodník, technolog nebo nástrojař se vztahem k obrábění materiálů na bázi dřeva.

Co vám můžeme nabídnout

Služební vůz VW Passat Variant, kompletní pracovní vybavení-notebook, mobilní telefon, internet, firemní kulturu odpovídající německé mateřské společnosti Leitz, nadstandartní finanční ohodnocení, převzetí již zavedených zákazníků a kontaktů.

Společnost
Leitz - nástroje s.r.o.
Adresa
Leitzova 1267/1, Praha – Košíře
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Nástrojař, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel