Stroza s.r.o. je česká společnost zabývající se automatizací a robotizací napříč průmyslovými odvětvími. Navrhujeme a vyrábíme jednoúčelové stroje a zařízení, výrobní, montážní a procesní linky a robotická pracoviště dle specifických požadavků našich zákazníků. Do našeho sídla v Rožnově pod Radhoštěm, případně do naší kanceláře v Brně hledáme vhodného kandidáta na pozici:

ELEKTRIKÁŘ PRO PRŮMYSLOVOU AUTOMATIZACI

Náplň práce:

- montáž rozvaděčů podle projektové dokumentace

- montáž elektrovýbavy jednoúčelových strojů

- spolupráce s konstruktéry

Požadujeme:

- vzdělání SŠ elektro / vyučený

- kvalifikace dle vyhl. 50/78 Sb. § 6

- vhodné i pro absolventy nebo důchodce

Nabízíme:

- různorodou práci v dynamicky se rozvíjející technické oblasti

- práci v příjemném pracovním prostředí se zázemím stabilní a prosperující české firmy

- profesní a technický rozvoj

- jazykové kurzy (AJ)

- příspěvek na stravování

- 5 týdnů dovolené

Společnost
STROZA s.r.o.
Adresa
Bezručova 663, Rožnov pod Radhoštěm
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Elektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.