Co vás čeká

Budete pracovat na projektu sázkového businessu. Čeká vás redesign aplikace pro jeden produktový brand a uzpůsobení dalších mobilních aplikací. Také budete přizpůsobovat portfolio mobilních aplikací na zavádění SSO v rámci společnosti.

Jako developer budete zodpovědný za vývoj softwarových aplikací v souladu s příslušnými mobilními platformami. Vaší hlavní náplní práce bude:

Kontrola kompatibility aplikace s více verzemi typů zařízení Android/iOS
Navrhování opakovaně použitelného a spolehlivého kódu Kotlin/Swift
Komunikace s produktovým manažerem, zákaznickými a prodejními týmy za účelem vyhodnocení požadavků zákazníků a použitelnosti nových aplikací,
Navrhování a vývoj pokročilých aplikací pro platformu Android/iOS,
Diagnostika problémů s výkonem, zvýšení funkčnosti nových aplikací,
Provádění týmové práce za účelem poskytování technických informací a kontroly pracovních návrhů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Android:

Dobrá znalost Android developmentu
Zkušenosti se sadou Android SDK
Zkušenosti s Kotlinem
Znalost koprogramů
Zkušenosti s architekturou MVVM
Zkušenosti s unit testingem

iOS:

Dobrá znalost Swift
SPM, Carthage, Cocoapods, Swinject/DI, unit testing, Fastlan

Co vám můžeme nabídnout

Remote práce

Zajímavé finanční ohodnocení

Spolupráce na IČO

Společnost
BRIDGEWATER s.r.o
Adresa
Jungmannova 15/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 120 000 – 160 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Android vývojář, iOS vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

BRIDGEWATER s.r.o., Linda Tran
737 183 495
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.