Jsme advokátní kancelář založená v roce 1990. Máme pracoviště v Praze, Hradci Králové a Náchodě a máme okolo 70 prima kolegyň a kolegů. Mezi naši klientelu se řadí významné instituce, jak z hlediska regionálního, tak z hlediska celorepublikového významu jako jsou státní instituce, bankovní a pojišťovací domy, investiční a finanční skupiny, významné sportovní kluby, automobilové společnosti apod. Rovněž se můžeme pochlubit celou řadou specializovaných týmů a celou řadou šikovných kolegyň a kolegů, kteří pravidelně publikují. Jsme členy v nadnárodním sdružení ABL (Alliance of Business Lawyers) toto členství nám pomáhají vytvářet komplexní síť služeb pro naše klienty i v zahraničí.

Právní student/studentka

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. přijme do svého týmu ideálně studenta/studentku prvního ročníku právnické fakulty. Jde o pozici pro advokátní tým na DPP, rozsahem cca 15hod. v týdnu dle dohody a časových možností.
 
■ Nabízíme zajímavou odbornou práci, mladý a přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího profesního růstu, profesionální, individuální přístup.


■Náplň práce: administrativní podpora právního týmu, zpracování dokumentace, komunikace s úřady, pochůzky na soudy a úřady, nahlížení do spisů, … a samostatné řešení zadaných úkolů.


■Požadujeme samostatnost, pečlivost, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost.


Informace o pozici

Společnost
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
Adresa
Sokolovská 5/49, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., Mgr. Lenka Lacinová
Sokolovská 5/49, 18600 Praha 8 – Karlín, Česká republika
606 743 203
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.