Jsme mladá firma zabývající se vývojem IoT zařízení pro Smart City i Průmysl 4.0. Vytváříme řešení od hardware a firmware až po specifické aplikace či propojení do systémů zákazníka. Mezi naše produkty patří například teplotní senzory, zařízení pro monitorování naplněnosti odpadních nádob, sledování polohy a další.

Do našeho vývojového týmu hledáme nového kolegu s chutí podílet se na vytváření nových řešení a výrobků. Budeš mít příležitost uplatnit svůj tvůrčí potenciál a přispět k usnadnění života a práce v mnoha oblastech. A to vše za použití těch nejnovějších technologií.

Tvoje náplň práce:

· Rozvoj aplikace pro řízení senzorů (back-end)

· Rozvoj aplikace pro jednotlivé use-cases našich zákazníků a nových produktů (front-end)

· Spolupráce při testování, v pilotních projektech i v komerčním nasazení

· Spolupráce na vývoji s dalšími členy týmu a zákazníkem

Co bys měl umět:

· Programovat v PHP

Jaké zkušenosti jsou výhodou:

· Znalost frameworku Yii2

· Programování mobilních aplikací

Koho hledáme:

· Aktivní přístup a chuť učit se nové věci

· Schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu

· Láká Tě práce v malém kolektivu s možností seberealizace

Co ti můžeme nabídnout:

· Práci na HPP nebo na IČO

· Příjemnou nekorporátní kulturu a přátelský tým

· Tvůrčí práci na rozmanitých projektech

Kde budeš pracovat?

Sensority s.r.o., Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky, ČVUT v Praze

We are a successful Start-up developing IoT devices for Smart Cities and Industry 4.0. We create Solutions from Hardware and Firmware to specific Software Applications and Integration with Clients' systems. Our products are various types of sensors, such as temperature sensors, distance or tracking sensors, both indoor and outdoor.

We are looking for a new colleague who will join our small team and wants to design and develop brand new products and solutions. You will have space to use your potential to bring the newest technologies to our clients and make their live easier.

Your job:

• Application development for management of Sensors (back-end)
• Application devlelopment for specific clients' cases and for our new products.
• Support during testing, pilots and commercial use
• Cooperation with your colleagues and our clients

Your skills:

• Programming in PHP

Advantage:

• Framework Yii2
• Mobile applications programming

We're looking for a colleague:

• Who is active, positive and is eager to learn new technologies
• Is able to work both independently as well as in the team
• Prefers job in a smaller team and agile company

What we offer

• Full time job as employment or on contract
• Friendly team and start-up culture
• Creative work on various types of projects

Where are our offices?

Czech Institute of Informatics, Robotics and Cybernetics, ČVUT in Prague

Společnost
Sensority, s.r.o.
Adresa
Jugoslávských partyzánů 1580/3, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Vývojový inženýr, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Sensority, s.r.o., Kamila PALANOVA
603 200 444