Ekofarma v Novém Kníně vznikla jako rodinný projekt postavený na filosofii ekologicky udržitelné produkce mléčných výrobků, která odráží náš zodpovědný a šetrný vztah k přírodě.
Naše produkty pod označením BIO VAVŘINEC vyrábíme ve vysoké kvalitě bez použití jakýchkoli konzervantů, zahušťovadel, barviv, sušeného mléka a stabilizátorů.

Více informací o společnosti naleznete na https://www.biovavrinec.info/.

Máte zkušenosti s vedením týmu? Chcete se s námi podílet na výrobě bio mléčných produktů?

Pracoval/a jste v podobné výrobní společnosti a hledáte novou příležitost?

Pokud ano, pak ji pro Vás máme.

Do našeho týmu hledáme zodpovědného a komunikativního VEDOUCÍHO VÝROBY s prokazatelnou znalostí a zkušeností s řízením menšího potravinářského provozu ideálně v mlékárenské výrobě.

Co Vás čeká:

Základem Vaší práce bude plánování a zajištění zastupitelnosti. Efektivní řízení výroby, vč. toku materiálů a vedení příslušené dokumentace, zpracování reportingu. Plnění výrobního plánu. Organizace a podpora týmu operátorů výroby. Spolupráce a komunikace napříč ostatními odděleními.

Pro tuto práci budete potřebovat:

Praxi v potravinářské výrobě a aktivní přístup k získávání znalostí vyráběného sortimentu.
Komunikační a motivační schopnosti při vedení a rozvoji svých kolegů.
Nedílnou součástí vedoucího je orientace v oblasti bezpečnosti, hygieny potravin a aktuální legislativě, kontrola procesů a zabezpečení technologických postupů ve výrobě.
Potravinářský průkaz.

Co Vám za to nabízíme?

Zajímavou a smysluplnou práci na HPP, popř. IČ.
Přátelský kolektiv s atmosférou rodinného podniku.
Finanční ohodnocení zaměřené na výkon.
Řídící pozici.
Týden dovolené navíc nad zákonný rámec – celkem 5 týdnů dovolené.
Nástup možný ihned, ale není nezbytnou podmínkou – rádi na Vás počkáme.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na vaše CV s kontaktními údaji.

Společnost
KHYPO s.r.o.
Adresa
Nový Knín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Potravinářství, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.