Jsme Nej.cz, čtvrtý největší poskytovatel internetu v ČR. Jsme tým nadšenců, který poskytuje obyvatelům České republiky rychlý a stabilní optický internet. Spolehnout se na nás může více než 250 000 připojených českých domácností a firem. Jak si nás představit? Jsme zapálení do technologií, práce je pro nás zábava a spojení příjemného s užitečným. Nebojíme se popustit uzdu kreativitě a máme skvělý pocit pokaždé, když vytvoříme jakoukoliv novinku, která zákazníkům usnadní život.

Do našeho portfolia značek patří kromě Nej.cz také poskytovatel připojení k internetu Netbox a internetová televize Kuki.

Obchodní manažer Brno

Na tuto pozici hledáme nového kolegu/kolegyni na pobočku v Brně na Vinohradech.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových zákazníků jak z oblasti malých a středních firem
  • prodej internetu a televize založený na moderních technologiích
  • obchodování přidělených lokalit, komunikace s techniky
  • vytváření smluvních dokumentů (smlouvy, nabídky atd.)
  • nalezení nejvhodnějšího řešení pro firemní zákazníky
  • sledování trhu, trendů, konkurence
  • spolupráce s marketingovým, projekčním a IT oddělením
  • reporting

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • pokročilá znalost MS Office
  • orientaci na zákazníka
  • samostatnost, cílevědomost, pečlivost
  • znalost AJ
  • nezávislost a časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B
  • přehled o moderních technologiích, IT
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost problematiky telekomunikaci, televizní techniky výhodou

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • možnost růstu do dalších prodejních zaměření (ISP, housing, ICT atd.)
  • pestrou pracovní náplň v interakci s dalšími odděleními firmy
  • motivující finanční ohodnocení závislé na výkonu a plnění cílů
  • zaměstnanecké výhody, stravenky, mobilní telefon, notebook, zajímavé firemní akce, po zapracování automobil

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis.

Těšíme se na vás.

Společnost
Nej.cz s.r.o.
Adresa
Pálavské náměstí 4343/11, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Telekomunikace, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Nej.cz s.r.o., Tereza Mihálková, DiS.
+420 733 622 566