Skupina ASTRON, holding s vedoucím postavením na tuzemském polygrafickém trhu, s širokou nabídkou výrobků a služeb v oblasti digitálního, ofsetového a velkoformátového tisku, lehké kartonáže, POS a 3D produktů, BTL/DTP a grafiky, hledá vhodného kandidáta pro posílení týmu

DTP operátor/grafik

Náplň práce:

  • zlom reklamních tiskovin
  • zpracování zakázek POS
  • grafické návrhy dle zadání
  • zapracování jazykových korektur
  • předtisková příprava
  • příprava webových bannerů statických

Požadavky:

  • SŠ/VOŠ/VŠ, grafické nebo polygrafické vzdělání výhodou
  • zkušenosti s DTP a grafikou – praxe min. 3 roky, znalost tiskových technologií, výborná znalost předtiskové přípravy
  • práce na platformě PC
  • rutinní ovládání grafických programů Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • orientace ve 3D programech výhodou (Blender, Cinema 4D)
  • pečlivost, oceníme spolehlivost, samostatnost, flexibilita
  • zájem o osobní rozvoj a schopnost učit se

Co vám můžeme nabídnout?

  • zaškolení a pomoc od kolegů profesionálů
  • zázemí velké a stabilní a společnosti s dlouholetou tradicí
  • práci v týmu aktivních a schopných lidí
  • pracoviště v sídle společnosti v Praze - Kbelích
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování, bistro, vlastní jídelnu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • firemní akce
  • vlastní parkoviště

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis.

Těšíme se na Vás !

Společnost
ASTRON print, s.r.o.
Adresa
Mladoboleslavská 1128, Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ASTRON print, s.r.o., Jan Orsák