Jsme česká společnost s působností napříč celou Českou a Slovenskou republikou. Do svého týmu hledáme novou posilu. Pomůžeš nám s realizací zajímavých stavebních projektů? Sídlo společnosti je v Lipůvce.

°°°PROJECT MANAGER°°°

Náplň práce:

· řízení, koordinace a monitoring realizační části zakázek

· podílení se na zhotovování technické dokumentace k jednotlivým zakázkám

· odsouhlasování výkresové dokumentace s architektem/projektantem a zákazníkem

· kontrola dodržování harmonogramu a klíčových termínů

· kontrola kvality při realizaci zakázky

· aktivní komunikace se zákazníkem a dodavateli

· odpovědnost za úspěšnou realizaci zakázek

· organizování a vedení projektového týmu

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (nejlépe obor strojírenství, stavebnictví)

· znalost programu AutoCad

· uživatelská úroveň MS Word, Excel, Outlook, Internet

· dobré komunikační a organizační schopnosti

· výborné vystupování, profesionální přístup, schopnost prezentace

· dravost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, pečlivost, preciznost, zodpovědnost

· schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce

· řidičské oprávnění sk. B

· trestní bezúhonnost

· znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

· zajímavou práci na prestižních projektech (Kampus MU Brno-Bohunice, Trinity Brno, FIT Brno-Královo Pole, IBM Brno-Královo Pole, atd.)

· zaškolení

· motivující finanční ohodnocení

· mladý a přátelský kolektiv

· služební telefon s neomezeným voláním

· po zapracování osobní automobil a notebook i pro soukromé účely

· sleva na firemní výrobky

· práce na plný úvazek

· Nástup: možný ihned, místo výkonu práce – kancelář Lipůvka, stavby Morava

· za každý odpracovaný kalendářní rok u společnosti 1 den dovolené navíc (max. 25 dní)

Budeme se těšit na Vaše životopisy.

Společnost
PROFIFLEX s.r.o.
Adresa
Lipůvka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Strojírenství, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.