Cestovní kancelář Čedok a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici - PRODUKTOVÝ MANAŽER - STŘEDNÍ EVROPA

Hledáme kolegu, produktového manažera, který nám pomůže připravovat ty nejlepší a nejzajímavější zájezdy do destinací ve střední Evropě. Který bude vyhledávat nová místa, nové typy ubytování a nové zážitky a z nich připravovat jedinečnou nabídku pro naše klienty.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:

  • Zodpovědnost za výběr a nákup služeb ve svěřené destinaci; jednání s partnery
  • Kalkulace cen, příprava nabídek a novinek, které budou atraktivní pro naše klienty
  • Plánování zájezdů vlastní dopravou, vlakem, autobusem, ale případně i leteckou dopravou (u některých destinací)
  • Kontrola a posilování kvality našich služeb
  • Práce s rezervačním systémem, spolupráce s marketingovým oddělením při propagaci nabídek

Naše požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenost z práce v cestovním ruchu nebo dopravě, případně destinačním managementu vítána, ale není podmínkou
  • Znalost anglického jazyka (+ ČJ)
  • Znalost německého jazyka - výhodou
  • Uživatelská znalost s MS Office a schopnost orientace v systémech
  • Samostatný, pečlivý a zodpovědný přístup k řešení svěřených úkolů
  • Ochota cestovat, rozvíjet se, orientace v geografii a všeobecném rozhledu, zájem o moderní trendy prodeje služeb

Nabízíme:

  • Zázemí perspektivní a silné značky Čedok
  • Možnost velké seberealizace a kreativní samostatné práce
  • Atraktivní práci na mezinárodních trasách a její ohodnocení
  • profesionální tým a přátelskou atmosféru
  • Atraktivní odměňování
  • Zaměstnanecké benefity - např. stravenkový paušál, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, sic day, cafeteria, aj.
  • Moderní pracovní prostředí

Nástup: ihned

Pracoviště: Praha 3, Vinohradská 2577/178

Společnost
Čedok a.s.
Adresa
Vinohradská 2577/178, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Prodejce zájezdů, Referent, Konzultant, Delegát cestovní kanceláře
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel