Naším klientem je výrobce IT technologií, zejména síťových komponent, IT bezpečnostních technologií, WiFi atd. s významným podílem na trhu.

Marketing Executive/Specialist CEE

BV rámci této pozice budete zodpovídat za realizaci poměrně širokého portfolia marketingových aktivit realizovaných především za účelem podpory přímých a externích prodejních kanálů. Nejedná se řídící, ale výkonnou pozici úzce kooperující s kolegy s poměrně širokého regionu CZ, SK, Pol, HU.

Co Vás čeká:

  • Organizace partnerských setkání, konferencí a vzdělávacích aktivit určených pro interní obchodníky a obchodní partnery
  • Aktualizace webů v úzké spolupráci s grafity, copywritery atd. (ve spolupráci s externí agenturou)
  • Realizace PR aktivit (ve spolupráci s externí agenturou)
  • Realizace a zastřešení aktivit v on-line (opět vás zde bude podporovat externí agentura)
  • Aktivní podpora prodejního týmu
  • POS: Lokalizace, výroba, aktualizace, distribuce...Reporting
  • Pozice je naprosto ideální pro někoho, kdo chce načerpat mezinárodní zkušenosti v marketingu v úspěšné IT společnosti, pro někoho, komu vyhovuje práce v různorodém prostředí obchodně založené společnosti

Co potřebujete umět:

  • Relevantní zkušenosti v marketingové pozici typu "specialista, executive a pod."
  • Velice dobrou angličtinu
  • Zkušenosti s podporou prodejních kanálů jsou výhodou
  • ŘP
  • "Strong in" PowerPoint, Word and Excell...
  • Organization and planning skills
  • Czech or slovak language C1+ level

Co nabízíme:

  • Především prostor pro další profesní růst
  • HO a klouzavou pracovní dobu
  • Kvalitní a účinný adaptační program
  • Pracoviště 3 min od metra "C"
  • Zajímavé podmínky a balíček benefitů (nebojte se zeptat, upřesníme :-))

Společnost
KP2 Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura