Autosalon Klokočka patří mezi největší autorizované prodejce vozů značek Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT a KIA v České republice.
Jsme specialisté na prodej nových a ojetých vozů. Nabízíme svým zákazníkům profesionální servisní služby. Proto pro posílení týmu do svých řad zaměstnanců hledáme kolegu/kolegyni na níže uvedenou pozici.

Marketingový specialista se zaměřením na online

Koho hledáme?

Do našeho malého a mladého marketingového týmu hledáme posilu se zaměřením na oblast online. Zajímá Tě prostředí sociálních sítí? Rád/a nastavuješ postupy vedoucí k jasným cílům? Nebojíš se vyhodnocovat, analyzovat a kriticky přemýšlet nad zvolenými cestami? Přijímat konstruktivní zpětnou vazbu, občas něco předělat a dotáhnout to do konce? Jsi komunikativní bytost oplývající bezchybnou češtinou? Tušíš, co znamená SEO nebo PPC? Jsi proaktivní a dokážeš vyjít s každým, pokud je to potřeba pro splnění úkolu? Pokud ano, tak čti dál. Věříme, že si budeme rozumět.

Co tě u nás čeká?

Nečekáme, že budeš umět v marketingu vše od A do Z. Spoustu Tě toho u nás naučíme. Ani my jsme učení z nebe nespadli a vzájemně se obohacujeme. Oceníme ovšem, pokud už budeš mít nějaké zkušenosti se správou sociálních sítí, protože to bude Tvým denním chlebem. Proto bude fajn, pokud budeš umět napsat poutavý text a bude Tě to bavit. Velké uplatnění najdeš také ve tvorbě a rozesílce e-mailingových kampaní. Nebudeš na to však sám. Na kampaních budeš spolupracovat také s externími agenturami a s ostatními kolegy na spoustě dalších i offline zakázkách. Pokud přicházíš z agenturního prostředí, určitě se u nás rychle zajedeš. Pohybujeme se na automobilovém trhu, proto počítej s tím, že je občas potřeba náš produkt během eventů přeparkovat nebo přeleštit. O řidičáku se tedy klidně zmiň.

Co Ti za to můžeme nabídnout?

Všichni Ti nejen v začátcích ochotně pomůžeme se zorientovat a zlepšovat se. Podpoříme Tě ve vzdělávání a rozvoji. Nejedeme tady od-do. Třeba Tě zaujme flexibilní začátek i konec pracovního dne. Můžeš se těšit také na příspěvek na oběd v naší restauraci a výbornou kávu, jejíž vůně se nám často line po chodbách. Díky mnoha eventům během roku se dostaneš na spoustu zajímavých míst se zajímavými lidmi. Slevy na produkty a služby Autosalonu Klokočka i našich partnerů potěšily už zástupy členů Klokaní rodiny, která se stále rozrůstá.

Zní Ti to dobře? Máš chuť se připojit do kolektivu stabilní české firmy s mnohaletou tradicí na automobilovém trhu a naučit se spoustu nového? Nenechávej si to pro sebe a dej nám o sobě vědět!


Informace o pozici

Společnost
Autosalon Klokočka Centrum a.s.
Adresa
Karlovarská 814/115, Praha – Řepy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Marketing, Online Marketing, PPC specialista, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Autosalon Klokočka Centrum a.s., Martina Rolincová
222 197 716