Jsme rostoucí společnost podnikající ve 14 zemí světa v oblasti customer care a kapitálových trhů. Do mladého týmu hledáme kolegu s pozitivním přístupem.

NÁPLŇ PRÁCE:

- komunikace s novými a stávajícími klienty
- péče o klienty a administrativa s tím spojená
- práce v systému CRM

POŽADUJEME:

- ukončená SŠ s maturitou nebo výuční list
- dochvilnost, pracovitost
- znalost cizího jazyka výhodou

NABÍZÍME:

- pevnou pracovní dobu od 8:30 do 17:30 (pondělí - pátek)
- pátek zkrácená pracovní doba
- fixní plat 30 000 Kč na HPP + provize
- podporu ze strany vedení a managementu
- multisport kartu, firemní teambuildingy, firemní párty, atd...
- jistota kariérního postupu
- možnost práce v zahraničí jako jsou SAE, Portugalsko, Polsko, Slovinsko atd..
- firemní telefon, pc
- KOMPLETNÍ ZAŠKOLENÍ VČETNĚ PRVOTNÍHO PŘÍSPĚVKU 10 000 KČ PO DOBU ŠKOLENÍ

TĚŠÍME SE :)

Společnost
Mirnock, s.r.o.
Adresa
Roháčova 3339/5, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Administrativní pracovník, Makléř, Marketingová komunikace, Office Manager, Bankovní poradce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mirnock, s.r.o., Monika Dočekalová