Jsme vedoucí společností na českém i slovenském trhu v oblasti komunální a čisticí techniky. Již od roku 1991 nabízíme široký sortiment značek předních světových výrobců a pro většinu z nich jsme výhradním dovozcem. Své aktivity neustále rozšiřujeme, hledáme další a další výzvy, a proto potřebujeme nové posily.

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA ( junior )

Popis pozice:

- správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, LinkedIn)

- realizace a správa reklamních kampaní na sociálních sítích

- reporting a vyhodnocování kampaní i obsahové strategie na sociálních sítích

- podílení se na rozvoji projektů z hlediska komunikace a marketingu

- organizace veletrhů a dalších akcí pro zákazníky

Požadujeme:

- zkušenosti v oblasti on-line marketingu a sociálních sítí výhodou

- znalost anglického jazyka výhodou

- dobré organizační schopnosti a time-management

- schopnost nezávislé práce s orientací na výsledek

Nabízíme:

- získání nových zkušeností v oblasti marketingu

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- firemní akce a další zaměstnanecké výhody

- sleva na firemní výrobky a služby

- možnost parkování v areálu firmy

- odpovídající finanční ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu

- zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu

Pracoviště: Praha 10, 5 min. od konečné stanice metra A - Depo Hostivař

Datum nástupu: možný ihned / dohodou

Společnost
Unikont Group s.r.o.
Adresa
Služeb 609/6, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Marketingový výzkum, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel