Jsme úspěšná česká firma zabývající se prodejem zdravé výživy, doplňků stravy a dietních produktů Chia Shake. Rosteme v rámci regionu Střední Evropy a do našeho mladého týmu hledáme talentovaného a zkušeného marketéra.

Náplň práce:

  • účast na tvorbě marketingové strategie
  • koordinace projektů
  • analýza dat a reklam
  • SEO
  • e-mailové kampaně
  • reporting
  • rozvoj značky

 Požadavky:

  • spolehlivost, vstřícnost, tah na branku
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost s online reklamou
  • zkušenost se SEO
  • znalost práce s Google Analytics
  • základní znalost facebook reklam
  • znalost PPC – Adwords, Sklik
  • zkušenost s řízením e-mail marketingu
  • znalost brandingu
  • zájem o doplňky stravy a zdravý životní styl

Nabízíme:

  • možnost seberealizace
  • férové jednání
  • vzdělávání a profesní růst
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravné
  • slevu na firemní produkty
  • firemní notebook a telefon

Místo: Praha, Středočeský kraj

V případě zájmu zašlete svůj životopis.

Společnost
NuFit Foods s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingový analytik, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Online Marketing, PPC specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel