BONA, o.p.s. jsme více než dvacet let poskytujeme odbornou pomoc a podporu lidem se zkušeností s duševním onemocněním i jejich blízkým a s úspěchem usilujeme o to, aby mohli žít co nejkvalitnější život.
Našim klientkám a klientům vedle komplexní podpory pomáháme zajistit to nejdůležitější: důstojné bydlení a práci.

PR specialista

Co vás čeká

  • Podílet se na posilování dobrého jména organizace
  • Proaktivně spoluvytváří PR strategii instituce
  • Zpracovává monitoring, spravuje databázi kontaktů
  • Komunikuje s medii, partnery organizace a spolupracujícími organizacemi
  • Propagace jednotlivých služeb naší organizace
  • Zajišťování propagačních materiálů organizace s grafickou úpravou
  • Tvorba obsahu a správa sociálních sítí
  • Organizuje propagační a destigmatizační akce organizace
  • Spolupráce s externími dodavateli
  • Správa webu – technická i obsahová část
  • Spolupráce na přípravě fundraisingových kampaní
  • Tvorba tiskových zpráv a Výročních zpráv organizace