Společnost Atmedia Czech s.r.o. je obchodní zastupitelství téměř 30 tematických televizních stanic, jež na českém trhu působí od roku 2008. Zabývá se prodejem televizní reklamy a na našem trhu zastupuje lokální i většinu mezinárodních televizních stanic z televizních skupin, jako jsou AMC Networks, Warner Bros. Discovery, The Walt Disney Company, Sony Pictures Television nebo slovenská JOJ. V roce 2010 uvedla Atmedia na trh jedinečný způsob prodeje reklamního prostoru prostřednictvím prodejních balíčků.

Do našeho týmu v současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici...

ANALYTIK TELEVIZNÍHO TRHU (RESEARCHER)

Co vás čeká:

  • Každodenní úzká spolupráce a komunikace s dalšími členy oddělení Research & Marketing a Channel Account
  • Pravidelné zpracovávání a kontrola reportů sledovanosti zastupovaných televizních stanic, správa kontaktů příjemců reportů sledovanosti
  • Pravidelná tvorba a kontrola odhadů sledovanosti zastupovaných televizních stanic pro účely výpočtu velikosti reklamního prostoru nabízeného zadavatelům reklamy
  • Komplexní zpracovávání a interpretace výsledků z výzkumu atmedia index, který se věnuje hodnocení televizních stanic na českém trhu a který mapuje český trh tzv. VOD služeb (videa na vyžádání)
  • Tvorba komplexních analýz českého televizního trhu, vyvozování závěrů, hledání řešení
  • Budování povědomí televizních stanic na českém trhu, zejména v B2B sféře (tvorba obchodní nabídky, psaní newsletterů, organizace různých akcí, soutěží atp.)
  • Psaní a kreativní zpracování tiskových zpráv a odborných článků věnujících se oblasti trendů ve sledování televizního a video obsahu
  • Pravidelná a kreativní komunikace na sociálních sítích, správa webových stránek
  • Budování povědomí o značce Atmedia jako odborníka na český televizní trh a tematické televizní stanice
  • Spolupráce na rozvoji nových projektů s cílem budovat značku Atmedia a přinášet nové finanční příjmy
  • Aktivní sledování mediálního trhu a jeho vývoje

Co od vás očekáváme?

  • Ukončené vysokoškolské studium se zaměřením na média, reklamu, marketing nebo komunikaci je preferováno, není však podmínkou
  • Pracovní zkušenosti na podobné pozici a zájem o mediální oblast výhodou
  • Plynulou znalost českého nebo slovenského jazyka
  • Plynulou znalost angličtiny (slovem i písmem)
  • Velmi dobré analytické a matematické dovednosti
  • Velmi dobrou znalost Microsoft Office včetně aplikace Outlook, Word, PowerPoint a obzvláště znalost Microsoft Excel (práce se vzorci, kontingenčními tabulkami atp.)
  • Schopnost komunikovat jasně a stručně – emailem, telefonicky i osobně
  • Vynikající organizační schopnosti a dobré komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
  • Iniciativní osobnost s pozitivním a aktivním přístupem k hledání řešení
  • Samostatnost, schopnost rozhodovat
  • Aktivní zájem o mediální trh a reklamu

Co vám nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení + balíček benefitů
  • moderní prostředí a otevřenou firemní kulturu
  • možnost profesního rozvoje a růstu
  • práci na plný pracovní úvazek
  • možnost trávit část pracovního týdne na home office
  • možnost pořízení MultiSport karty
  • příspěvek na stravování
  • možnost zahrát si s kolegy stolní fotbálek nebo šipky
  • plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání (např. jazykové kurzy)
  • nástup možný ihned
  • práci v centru města (blízko Václavského náměstí)

Společnost
Atmedia Czech s.r.o.
Adresa
Krakovská 1392/7, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 38 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Atmedia Czech s.r.o., Pavel Müller
+420 602 429 501