Národní památkový ústav je vysoce odbornou a prestižní výzkumnou státní institucí, která má jedinečné poslání v oblasti ochrany a prezentace kulturního dědictví České republiky. Spravujeme více než 100 státních hradů, zámků a dalších památkových objektů. Pomáháme majitelům zajišťovat odbornou péči o jejich památky. Jsme jedinečnou organizací zajišťující dokumentaci hmotného kulturního dědictví.

Účetní

Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze přijme pro své pracoviště v Praze 3, Sabinova 5

Účetní / Účetního

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost finančního účetnictví, orientace v účetních předpisech
  • dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
  • samostatnost, důslednost, ochotu učit se, flexibilitu
  • zkušenost s účetnictvím příspěvkových organizací a dotačních projektů výhodou

Náplň práce:

  • účtování faktur došlých i vydaných
  • účtování pokladen památkových objektů
  • účtování vydaných záloh
  • účtování bankovních výpisů, příprava platebních příkazů
  • dohled nad dodržováním zákona o finanční kontrole při oběhu dokladů
  • komunikace s památkovými objekty

Nabízíme:

  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 10 (25.080 - 34.370, dle dosažené praxe + osobní příplatek)
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
  • pružná pracovní doba
  • paušální příspěvek na stravování
  • po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Nástup: dle dohody

Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu s podrobným přehledem praxe.

Zasláním přihlášky dává uchazeč souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.

Společnost
Národní památkový ústav
Adresa
Sabinova 373/5, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Národní památkový ústav, Pšenáková Pavlína
778 492 923