AUDITOR je auditorskou a daňově poradenskou společností s mezinárodním zaměřením. Od roku 1991 nabízí služby v oblasti auditu, daňového poradenství, mzdového účetnictví a personální agendy, vedení finančního účetnictví a podnikového poradenství.

Prostřednictvím přidružených kanceláří na Slovensku a v Rakousku poskytuje kompletní poradenství v zemích střední Evropy. Členství v celosvětové síti UHY International, která sdružuje nezávislé poradenské společnosti z více než 80 zemí světa, umožňuje efektivně řešit globální poradenské aspekty.

Nabízíme:

· zázemí stabilní společnosti

· rychlý rozvoj znalostí a dovedností

· intenzivní vzdělávání

· možnost rychlého růstu

· práci v atraktivních prostorách v centru Prahy

· neformální, přátelskou atmosféru

Náplň práce asistenta auditora:

· práce na auditních i jiných poradenských zakázkách pod vedením zkušenějších kolegů

· získávání zkušeností pro samostatnější práci na náročnějších úkolech

· práce v našich kancelářích i práce v prostorách klientů

· neustálé průběžné vzdělávání se

Hledáme uchazeče, který:

· je absolventem VŠ nejlépe ekonomického směru, případně je studentem posledních ročníků VŠ

· má zájem o oblast auditu a účetnictví, auditní nebo účetní praxe výhodou

· má znalosti anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

· nebojí se zeptat

· chce na sobě pracovat

· je ochotný cestovat, ŘP podmínkou

Zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Pokud chcete, abychom Vás zařadili do naší databáze kandidátů, přiložte i svůj souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů ve smyslu GDPR a uveďte, na jak dlouhé období svůj Souhlas udělujete (zpravidla min. 1 rok).

Těšíme se na Vaši reakci.

Společnost
AUDITOR Controlling, s.r.o.
Adresa
Haštalská 1072/6, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Daňový poradce/specialista, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.