To, co nás žene neustále kupředu, jsou inovační výrobky a naše úspěchy na mezinárodních trzích. Firma GRASS CZECH s.r.o. se řadí k předním světovým výrobcům nábytkového kování. Od roku 1996 je skupina GRASS součástí koncernu WÜRTH.
Pro posílení našeho týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici:

MANIPULANT VE VÝROBĚ

"MANIPULANT pro 2-směnný provoz"

Co vás čeká

  • balení a příprava výrobků na export
  • obsluha paletových a vysokozdvižných vozíků
  • rozvoz materiálu ke strojům ve výrobě dle požadavků

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • základní nebo střední odborné
  • ochota k učení, pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenost s prací na vysokozdvižném vozíku, případně Vás zaškolíme

Co vám můžeme nabídnout

  • po zapracování výhodné platové podmínky
  • zaškolení na práci s VZV-získání průkazu obsluhy VZV
  • nástupní plat od 24.000 Kč
  • prémie, 13. a 14.plat
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • firemní pracovní oblečení
  • nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte se nám ozvat prostřednictvím tohoto inzerátu nebo případně můžete zavolat na tel č. +420 607 029 201 nebo +420 380 700 325, rádi zodpovíme Vaše případné dotazy.

Společnost
GRASS CZECH s.r.o.
Adresa
Tovární 175, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 23 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Strojírenství, Výroba a průmysl, Dělník, Skladník/manipulant, Řidič vysokozdvižného vozíku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.