Společnost Busch Vacuum Solution je čelním světovým výrobcem vývěv a vakuových systémů s téměř šedesátiletou historií. Naše produktové portfolio zahrnuje řešení pro vakuové i přetlakové technologie ve všech průmyslových odvětvích.

Centrála společnosti sídlí v německém Maulburgu, kde se rovněž nachází i hlavní německý výrobní závod. Společnost Busch Vacuum Solutions má výrobní závody i ve Švýcarsku, Velké Británii, České republice, USA a Indii. Dále má vlastní prodejně-servisní pobočky v padesáti zemích světa. Busch je německá rodinná společnost, která byla založena a je stále řízena rodinou Busch.

Společnost Busch Vacuum Solutions zaměstnává více než 3700 zaměstnanců po celém světě, mezi které patří také mnoho chemických inženýrů, techniků a servisních odborníků. Servisní technici a inženýři společnosti Busch se starají o vakuové systémy ve všech koutech světa a v mnoha odvětvích – od pobřežního ropného průzkumu v Arktickém moři až po balení potravin v Patagonii.

INTERNAL SALES & MARKETING

Zajímá Vás marketing a orientace na zákazníka?

Jste kreativní a máte velmi dobrou znalost anglického jazyka?

Máte rád/a různorodou náplň práce a jste proaktivní?

Pokud ano, pak Vám nabízíme pozici - INTERNAL SALES & MARKETING - v oddělení interního prodeje české společnosti ze skupiny Busch Vacuum Solutions:

Na této pozici u nás budete mít na starosti zejména marketingové aktivity spojené se získáváním nových zákazníků a udržení těch stávajících. Budete úzce spolupracovat s globálním marketingovým oddělením na rozvoji lokálních propagačních akcí, lokalizaci globálních marketingových podkladů a na zajišťování prodejních materiálů. Dále budete mít na starosti e-mailingové a telemarketingové firemní kampaně. Mimo jiné budete mít možnost věnovat se i běžné agendě v rámci oddělení interního prodeje a interně u nás koordinovat metody a nástroje Lean.

Co od Vás očekáváme?

  • Vysokoškolské vzdělání (i zatím nedokončené)
  • Praxe v marketingu nebo na obchodním oddělení je vítána, ale není podmínkou
  • Velký zájem učit se a zkoušet nové věci, kreativita a proaktivní přístup jsou nutností
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Výborná znalost AJ slovem i písmem
  • Spolehlivost, systematičnost, pečlivost a organizační schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní a neustále rostoucí nadnárodní společnosti
  • Prostor pro vlastní invenci a nápady kombinovaný s podporou centrály
  • Rozsáhlé školení na svěřenou problematiku a podporu při dalším profesním rozvoji
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Notebook i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené a 3 Sick days
  • Home Office dle dohody
  • Intenzivní zaškolení
  • Příspěvek na stravu 100,- Kč/den
  • Možný i částečný úvazek (30 hodin týdně)

Nástup je možný okamžitě!

V případě Vašeho zájmu nám do 16. října 2022 zašlete strukturovaný životopis, a to v českém i anglickém jazyce.

Společnost
Busch Vakuum s.r.o.
Adresa
Vranovská 1551/100, Brno – Husovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Obchodní asistent, Specialista marketingu, Online Marketing, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Busch Vakuum s.r.o., Petra Kolomazníková