JAVA – to je Tvoje parketa?

Jsme malá firma nadšených softvérářů a vytváříme skvělé softwarové produkty. Našim cílem je vytvářet společně taková řešení, abychom lidem u našich zákazníků vyčistili stoly od papírů a zautomatizovali vše, co se zautomatizovat dá.

Pokud již nechceš být ozubené kolečko velkého stroje, kde tvoje otáčky nic neovlivní a chceš být součástí malého týmu profesionálů a vyvíjet špičkové aplikace, čti dál!

Chceme naše produkty dodávat ještě lépe než dosud, a proto potřebujeme výkonného, samostatného a tvořivého kolegu na pozici.

JAVA vývojář

  • Máš rád(a) malé týmy a velké věci?
  • Chceš aktivně přispívat nápady do zákaznických řešení?
  • Chceš vidět, jak tvůj SW skutečně používají desítky zákazníků a usnadňuje jim život?
  • Jsi samostatný, orientovaný na výsledky a dotahuješ věci do konce?

Výsledkem Tvojí práce bude dodaný funkční nový produkt zákazníkovi nebo úprava pro zákazníka.

Tvoje pracovní náplň bude:

  • Vývoj nových workflow i ne-workflow, cloudových i ne-cloudových aplikací, každopádně z 99% to budou webové věci.
  • Keywords pro tvou práci budou: Java EE, Hibernate, Spring, Seam, JBPM, Vaadin, SQL, React,
  • Provedeš analýzu a technický design
  • Zimplementuješ tvůj technický design (programování)
  • Navrhneš si a zrealizuješ vlastní testy na úrovní unit a assembly
  • Následně technicky zaintegruješ tvůj projekt do prostředí zákazníka
  • Tohle se bude pravidelně opakovat, takže to nebude foxárna

Co k tomu potřebuješ:

  • Mít zkušenost s JAVA vývojem – už se můžeš s nějakou svou prací pochlubit
  • Znalost vývojářských patterns
  • Schopnost, rychle se zorientovat v technologiích Seam, Spring a zdrojovém kódu

Proč pracovat právě u nás:

  • Uvidíš, jak tvoje výstupy/produkty budou zákazníci skutečně používat, budou tě mí rádi a budou od tebe chtít další věci.
  • Zkušené a přátelské vedení nekonfliktního šéfa, který se umí postavit za tým.
  • Neformální vztahy a otevřenost.
  • Se vším ti budeme pomáhat, budeš pracovat v minitýmu 2-3 kolegů.
  • Budeš mít možnost prosazovat vlastní názory a zapojení do určování roadmapy produktů a strategie produktů.
  • Můžeš si vybrat jestli chceš pracovat na HPP nebo na IČO.
  • U nás se prostě budeš cítit dobře, neboť budeš zodpovědný za vlastní dodávku E2E.
  • Pokud se necítíš/nechceš řešit FE, tak nemusíš, u nás to řeší FE dev (ale můžeš se jím stát také).

Chceš se do toho pustit s námi? Pokud ano, klikni na tlačítko “odpovědět“, budeme Tě kontaktovat.

Společnost
PERFORMIA, spol. s r. o.
Adresa
U Elektry 830/2b, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Java vývojář, .NET vývojář, JavaScript vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PERFORMIA, spol. s r. o., Miroslava Pachlopníková
737 621 008