Dynamická společnost Novum CZech, s.r.o., působící na české trhu 23 let, specializující se na distribuci přípravků na ochranu rostlin, osiv, hnojiv, růstových biostimulátorů a obchod se zemědělskými komoditami.

Obchodní zástupce

Co vás čeká

- Obchodní zástupce realizuje prodej daného sortimentu na konečné zákazníky, pravidelně s nimi komunikuje a zajišťuje všeobecný servis patřící k obchodní činnosti (poradenství, příprava seminářů a školení, aktivní účast na polních dnech atd.). Obchodní zástupce aktivně vyhledává nové zákazníky v daném regionu, monitoruje a analyzuje informace zjištěné na trhu.

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání agronomického směru

- Praxe v oboru a znalost angličtiny/němčiny výhodou

- Samostatnost, pracovitost, flexibilitu, zodpovědnost, obchodní dovednosti

- Řidičské oprávnění sk. B, vlastní automobil výhodou

Nabízíme

- Zázemí silné a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

- Dobré platové podmínky + prémiové bonusy a výhody

- Přátelský pracovní kolektiv

- Pružnou pracovní dobu, s možností využití home office

- Slušné jednání a ocenění dobré práce

Společnost
NOVUM CZech, s.r.o.
Adresa
Pražská 31, Jíloviště
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu
Zařazeno: Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Agronom, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NOVUM CZech, s.r.o., Lukáš Duchek