Společnost Direct Media s.r.o. působí již 27 let v oblasti výroby reklamy.

Grafik/operátor

Pro oddělení výroby reklamy přijmeme grafika/operátora.

Náplň práce:

- Zpracování klientských návrhů do výrobních dat

- Vytváření nových grafických návrhů pro klienty

- Příprava dat pro tisk, plotr a frézku

- Tisk na digitálních technologiích

Požadujeme:

- znalost práce v programech Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign) a Corel

- kreativní myšlení

- práce a představivost ve 3D

- technická zdatnost

- pečlivost

- samostatnost

- zodpovědnost

- flexibilita

Velkou výhodou je:

- praxe na obdobné pozici ve výrobě reklamy

- zkušenost s přípravou návrhů a dat pro digitální technologie (tisk, plotr, frézka)

Nabízíme:

- odborné zaškolení

- zajímavé platové ohodnocení odrážející zkušenosti a praxi

- po zaučení/zapracování možnost navýšení měsíční mzdy

- motivační bonusy

- věrnostní bonusy

- možnosti odborného růstu

- práci v příjemném kolektivu v nových, moderních prostorách

- stravenkový paušál

- pitný režim

Nástup možný ihned.

Společnost
DIRECT MEDIA s.r.o.
Adresa
Špitálka 49/8, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DIRECT MEDIA s.r.o., Martin Chevalier
725 049 677