Jsme IT společnost , naše řešení dodáváme zákazníkům již od roku 1994.

Máme pobočky v Praze a Bratislavě. Naše aktivity nejsou omezeny pouze na trhy těchto zemí , dodávám řešení po celé Evropě, náš nejvzdálenější zákazník je v Africe - Etiopská armáda.

Máme od počátku stejné, české vlastníky. Našimi prioritami jsou dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky, kontinuita ve vývoji, otevření a profesionální spolupracovníci a inovativnost.

.NET Developer

Co nabízíme:

• programování, které má smysl, a proto Vás bude bavit
• budete pracovat na zajímavých projektech pro největší a špičkové firmy
• budete programově rozvíjet naši webovou platformu iTutor pro řízení lidských zdrojů
• chceme, abyste se u nás cítili dobře. Dáme na Váš názor. Nabízíme neformální a přátelské prostředí v malém kolektivu, bez zbytečné byrokracie, jednání na rovinu, a vzájemnou důvěru. U nás záleží na schopnostech jednotlivce, na jeho originálních nápadech, poctivosti a zodpovědnosti v přístupu k práci, za jejíž kvalitní odvedení je pak i kvalitně odměněn. Víme, že zaměstnanci jsou největší hodnota naší firmy, a proto stojíme o dlouhodobé a pro obě strany perspektivní partnerství
• jsme flexibilní. Máte např. doma děti o které se staráte, jste na mateřské dovolené, ještě studujete, nebo něco jiného limituje Vaší pracovní dobu? Nám jde o Vaše schopnosti a tomu odpovídající výsledky, to ostatní jde přizpůsobit

Námi nabízená pozice programátora je pro Vás, pokud:

  • máte analytické myšlení, umíte zobecňovat, abstrahovat, algoritmizovat
  • programování Vás baví a chcete se jím dlouhodobě zabývat
  • umíte programovat. Když se s programováním začíná do „nuly“, trvá to roky, než se z Vás programátor či programátorka stane. A tolik času my bohužel nemáme. Takže ačkoliv jsou pro nás přednější schopnosti než znalost konkrétní technologie, nějaké zkušenosti s programováním již mít musíte. Výhodou bude MS SQL Server, HTML, CSS, java scipt, ASP, c#.NET

Co budete dělat:

  • jako programátor u nás budete programovat nové funkcionality do našeho systému iTutor používaného u stovek zákazníků, realizovat pro tyto zákazníky úpravy systému, implementace s jinými systémy a související webové aplikace

Kde budete pracovat:

  • na dobře dostupném pracovišti v Charkovské 24, Praha 10

Co k tomu všemu navíc dostanete:

  • pružnou, flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené

Společnost
KONTIS s.r.o.
Adresa
Charkovská 135/24, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Children-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.