Software nám pomáhá vést potravinářskou revoluci a iOS Developer přispívá k vývoji nativní aplikace pro zařízení Apple – mobilní aplikace pro zákazníky iOS.

Pro českého klienta internetového obchodu s potravinami hledáme vhodného parťáka, který považuje iOS za zábavu a nezalekne se žádného složitějšího vývoje. Pokud jste se už tohoto nelekli, tak se díváte na ten správný inzerát, protože právě vy byste mohli být vhodným kandidátem. Pak se přihlaste a zkuste to KOMIXem!.

Pracovní náplň

  • Vývoj zákaznické aplikace pro platformu iOS
  • Práce s technologiemi jako Swift 5, RxSwift, Firebase, MVVM, GRDB, Swinject
  • Průběžná aktualizace stavu v JIRA (změny stavu, předávání)
  • Podpora funkčnosti aplikace
  • Spolupráce s kolegy v agilních týmech

Požadujeme

  • Mít znalost programovacího jazyka a souvisejících technologií v dané oblasti (Swift)
  • Znalost práce s aplikacemi Appcenter a Appstore
  • Znalost práce s GIT
  • Předpoklad pro sebeorganizaci
  • Předpoklad zodpovědné práce s kompetencemi a úkoly
  • Předpoklad respektování přidělených priorit
  • Schopnost a ochota k osobnímu odbornému růstu
  • Schopnost týmové práce
  • Můžete žít kdekoli na světě, ale musíte mít platné pracovní povolení pro práci v EU a být připraveni pracovat v některé z našich poboček (Česká republika, Maďarsko, Rakousko, Německo)

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci ve stabilním týmu
  • Smlouvu na HPP/IČO s atraktivním ohodnocením
  • Příležitost ke kariérnímu růstu
  • Dostupné kanceláře na Praze 5 - v blízkosti metro B-Anděl a tramvaje
  • Hybridní pracovní režim (možnost práce z domova) - ve zkušební době min. 3 dny on-site, poté dle domluvy a možnost plného remote
  • Opravdu širokou škálu benefitů: ✔5 týdnů dovolené, ✔sick days, ✔Multisport karta, ✔jazykové kurzy, ✔masáže na pracovišti, ✔občerstvení na pracovišti (doplňované ledničky s jídlem i nápoji - kávu máme dobrou), ✔vzdělávací akce s možností certifikací (školení, workshopy) a další

Společnost
KOMIX s.r.o.
Adresa
Drtinova 467/2a, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Práce převážně z domova, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, iOS vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.