Rád píšeš kód, ale bavilo by tě pracovat také s uživatelskými obrazovkami, aby práce nebyla stereotypní? Chceš pracovat v menším kolektivu, ale týmový duch ti nechybí? Rádi tě u nás přivítáme…

Neděláme nudné databáze, integrujeme do softwaru hardware, propojujeme databáze s mobilními zařízeními nebo i jinými softwarovými službami…

Hledáme možná právě tebe, pokud by tě bavil vývoj neobyčejných databázových aplikací a těšilo by tě pracovat na projektech rozmanitých zákazníků společně s kolegy.

Pokud nechceš dělat pouze backend, ale chceš naopak vytvářet uživatelské rozhraní atd., určitě tě práce bude bavit.

Pomáháme zákazníkům z celého světa a z nejrůznějších odvětví, tedy i pro nás je práce stále zajímavá. Přidej se k nám!

Vývojář “neobyčejných” databázových aplikací (vhodné i pro absolventy)

Název organizace: 24U s.r.o. - www.24usoftware.com

Pracoviště: Praha 4 - Michle

Nástup: ihned

Náplň práce:

  • Vývoj a aktualizace databázových aplikací na míru
  • Aplikace zejména pro menší a střední firmy
  • Práce s přední světovou platformou pro inovace - FileMaker
  • Postupně se naučíš integrovat SW služby a HW do řešení
  • V budoucnu tě případně čeká komunikace s klienty a podpora zákazníkům, kterým se pravidelně snažíme ulehčit jejich práci

 Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Možnost získání mezinárodního certifikátu odbornosti
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Práce na projektech českých i zahraničních zákazníků

Benefity:

  • Sleva na prodávané výrobky/služby
  • Služební MacBook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Káva/čaj k dispozici na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Vyhrazený čas na vlastní inovace

Požadujeme:

  • Obecnou znalost relačních databází a základů programování
  • Ochotu učit se a rozvíjet sám sebe
  • Základní znalost angličtiny
  • Analytické a logické myšlení
  • Aktivní přístup, snahu komunikovat

Čím na nás zapůsobíte:

  • Zkušeností s Apple zařízeními
  • Znalost SQL
  • Znalost webových služeb (REST)
  • Znalostí některých dalších věcí, se kterými se u nás také můžete setkat (Python, HTML, JavaScript, CSS, PHP, bash)

Pokud se chceš stát součástí týmu pracujícího na zajímavých tuzemských i zahraničních projektech, pošli nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o svých zkušenostech nebo zájmech souvisejících s databázemi.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ondřej Chaloupka

24U s.r.o.

Telefon : +420 224 910 892

web: www.24usoftware.com

Společnost
24U s.r.o.
Adresa
Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webdesigner, Webmaster, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.