Senior DTP/grafik
Do našeho týmu zavedené pražské BTL agentury hledáme seniorního DTP operátora/grafika, který nám pomůže budovat značky našich klientů.

pracovní náplň:

• návrhy POS a POP materiálů
• návrhy vizuálů v kooperaci s art directorem
• předtisková příprava
• formátování inzerce, web bannerů apod.

požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání (grafického nebo technického směru)
• min 5 let prokazatelné praxe v reklamní agentuře v posledních pracovních letech
• Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator – rutinní ovládání
• smysl pro detail a pečlivost, invence při návrhu, samostatnost a preciznost při řešení problémů
• vizuální představivost
• znalost základních typografických pravidel a předtiskové přípravy
• dobré komunikační schopnosti
• týmová spolupráce a ochota rozvíjet se, proaktivita
• práce na plný úvazek v sídle agentury - nehledáme externisty

výhodou:

• fotografování
• 3D

nabízíme:

• příjemné zázemí v širším centru
• zkušené kolegy a pravidelnou práci na velkých značkách
• možnost občasné práce z domova
• vzdělávací kurzy, školení
• zdravotní volno/sickdays
• Kafetérie

Nabídky zasílejte prosím společně se CV a ukázkami svých prací.

Společnost
PROMOANGEL s.r.o.
Adresa
Bělehradská 237/11, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

PROMOANGEL s.r.o., Daniel Drbal