Farmaceutická výrobní společnost Interpharma Praha, a.s. – člen japonské společnosti OTSUKA hledá pro posílení firemního týmu kolegu/kolegyni na pozici:

ANALYTIK INSTRUMENTÁLNÍ ANALÝZA

Náplň práce:

  • samostatné vykonávání analytických zkoušek, vyplňování a kompletace dokumentace o prováděných zkouškách
  • měření na instrumentech GC a HPLC, Instrumentální analýzy, Empower
  • zpracování výsledků analýz
  • práce s LabX - laboratorní informační systém
  • zodpovědnost za dodržování SVP a bezpečnosti práce
  • spolupráce na validačních /vývojových projektech

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání / Středoškolské vzdělání chemického zaměření ideálně s praxí v instrumentální GMP farmaceutické laboratoři
  • praxe v oboru analytická chemie
  • znalost práce na HPLC a GC výhodou
  • samostatnost (práce na samostatných úkolech), komunikativnost (práce v kolektivu)
  • uživatelská znalost práce s PC (MS office - Excel, Word, Outlook)
  • dobrá znalost angličtiny výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • odpovídajíce platové ohodnocení
  • možnost profesního růstu, další vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • možnost stravování v areálu, příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci dětí
  • možnost ubytování pro mimopražské zájemce

Společnost
Interpharma Praha, a.s., člen japonské skupiny Otsuka
Adresa
Komořanská 955/61, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie
Zařazeno: Chemický průmysl, Farmacie, Laborant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Interpharma Praha, a.s., člen japonské skupiny Otsuka, Iveta Dejmeková