Prostor pro rodinu je nezisková organizace, která provozuje dětské skupiny a zabývá se poskytováním služeb péče o děti,poradenstvím, vzděláváním a profesní přípravou pro práci s nejmenšími dětmi. Napomáhá vzniku nových zařízení péče o děti a také je provozuje. Spolupracuje se zaměstnavateli v oblasti osvěty a využití služeb péče o děti jako nástroje na zlepšování pro-rodinné politiky.

Vedoucí péče v dětské skupině Praha 2

Co vás čeká

Hledáme vedoucí pečovatelku do nově otevřené dětské skupiny v Praze 2, kde pečujeme o nejmenší děti. Vedoucí pečovatelka má na starosti částečně provozní záležitosti, (plánování směn, komunikace s dodavateli, realizace programu dle ročního plánu apod..) a částečně se věnuje přímé práci s dětmi. Vede malý kolektiv spolupracovnic (3 pečující/ pedagožky) a dětí (12 dětí od 1 roku věku).

Pro tuto pozici je nezbytné mít zkušenost práce s malými dětmi ale i jednoduchou administrativou. Vybereme Vás, pokud máte organizační i tvůrčí schopnosti a umíte dobře komunikovat s dětmi i dospělými. Hledáme již kvalifikovanou osobu nejlépe se zdravotnickým vzděláním (min.SŠ).

Výhodou bude, pokud budete umět hrát na hudební nástroj, zpívat, nebo chcete uplatnit svojí kreativitu v oblasti výtvarného umění a přitom Vám nevadí sednout si k vyřizování e-mailové komunikace, nebo vytvořit jednoduchou tabulku.

Oceníme sympatie k Waldorfské pedagogice, vědomému rodičovství. Aplikujeme respektující přístup.

Vašimi klíčovými vlastnostmi by měla být zodpovědnost, spolehlivost, trpělivost a pečlivost, spolu s respektem a úctou k období dětství.

Co vám můžeme nabídnout ?

Nabízíme vám smysluplnou práci, jejíž výsledky vidíte každý den. Spolupráci s týmem milých kolegyň v příjemném prostředí.

Pracovní dobu lze nastavit flexibilně.

Prohlubující vzdělávání v rozvíjejícím se oboru péče o děti do 3. let.

5 týdnů dovolené.

Další zaměstnanecké benefity si domlouváme v závislosti na výši úvazku a vašich preferencích.

Společnost
Prostor pro rodinu,z.ú.
Adresa
Tyršova 1811/6, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Služby, Zdravotnictví a sociální péče, Hlídání dětí, Ošetřovatel, Zdravotní sestra, Porodní asistent/porodní asistentka, Záchranář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.