Pozice IT support je primárně zaměřená na podporu všech kolegů v novém skladu v Chrášťanech. Jedná se o pozici, která je nezbytnou součástí IT týmu. V Rohlíku děláme věci opravdu jinak. Všechno si navrhujeme, analyzujeme, vyvíjíme i testujeme sami. FE píšeme v Reactu, BE v Javě. Kromě webu a mobilní appky (iOS + Android), které většina lidi zná, si píšeme vlastní skladový systém, logistický systém, objednávkový systém, vlastní CMS a Android appky pro náš provoz.

Pokud se ti Rohlík líbí a chceš dělat na něčem opravdu smysluplném - Přidej se k nám!

Popis pozice

  • Podpora při řešení problémů kolegů (provoz)
  • Technická asistence ohledně mobilních zařízení, HW a SW a dalších
  • Komunikace se zaměstnanci a klienty v souvislosti s řešením jejich dotazů
  • Instalace počítačů
  • Monitoring síťové infrastruktury
  • Správa aplikací (slack, google, tettra, ms office)
  • Komunikace s dodavateli

Požadavky

  • Praxe v IT na obdobné pozici min 1. rok
  • Pokročilé znalosti: Windows, Android, MS Office, G-Suite, povědomí o síťových technologiích
  • Povědomí o HW (termotiskárny, PDA)
  • Schopnost se vcítit do potřeb uživatelů
  • Komunikativnost, schopnost dobře prioritizovat, velmi dobré vyjadřování
  • Výborné organizační dovednosti, analytické myšlení
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Schopnost se rychle učit novým věcem a přizpůsobit prostředí
  • Pečlivost

Nabídka

  • Tvoje práce bude mít přímý dopad na výsledky firmy.
  • Tvoje dobré nápady budeme realizovat prakticky okamžitě, nečekáme na schválení centrály kdesi ve světě.
  • Nebudou Tě svazovat zkostnatělé korporátní procesy.
  • Tvoje práce bude inovativní a smysluplná, nechceme trendy následovat, ale určovat je.
  • V neposlední řadě nabízíme hlavně spravedlivou odměnu a možnost profesního růstu a vzdělávání.

Společnost
rohlik.cz
Adresa
Plzeňská 250, Chrášťany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.