Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 12 000 lidí 45 národností ve více než 90 lokalitách v 22 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.

Administrativní a technická podpora

Co Vás čeká:

  • Práce na 1/2 úvazek
  • Zajištění technické podpory
  • Sběr dat a informací ohledně chybových dílů (např. převodovek, motorů)
  • Tvorba protokolů, prezentačních podkladů
  • Komunikace mezi odděleními

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Znalosti a zkušenosti v technické oblasti automotive (znalost dílů, procesů výroby a fungování)
  • Pokročilá znalost MS Office

Výhodou:

  • Znalost německého jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí dlouhodobě prosperující automotive firmy
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých benefitů

Společnost
Formel D Česká republika s.r.o.
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel