Vzdělávací a poradenská společnost s dlouholetou působností na českém trhu. Našim klientům nabízíme individuální řešení v oblasti rozvoje a výběru zaměstnanců i společnosti jako takové.

ASISTENT/KA REALIZACE VZDĚLÁVÁNÍ

PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., vzdělávací a poradenská společnost hledá do svého týmu samostatného pracovníka na pozici:

ASISTENT/KA REALIZACE VZDĚLÁVÁNÍ v oblasti rozvoje a vzdělávání dospělých

Náplň práce:

  • Realizace především uzavřených kurzů pro firmy spolufinancovaných z dotací EU
  • Asistence s plánováním těchto kurzů
  • Komunikace s klienty, evidence přihlášek, objednávek
  • Organizační zajištění kurzů, péče o klienty
  • Komunikace s lektory, plánování termínů
  • Zahájení kurzů, dovoz materiálů případně pc učebny na kurzy – s tím spojené cestování
  • Vedení administrativy vztahující se k činnosti (vyhodnocování dotazníků spokojenosti, kontrola správnosti vyplnění dokumentů…) nutná velká pečlivost a přesnost

Požadujeme:

  • min SŠ + praxe v oboru organizace či realizace akcí různého druhu výhodou
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Organizační schopnosti, přizpůsobivost, časová flexibilita
  • Jisté a reprezentativní vystupování
  • Práce s PC na výborné úrovni (znalost MS Office podmínkou)
  • Schopnost týmové spolupráce, pružnost v myšlení a jednání
  • Zkušenosti s dotacemi v oblasti vzdělávání výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) podmínkou

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v dynamické firmě v centru Zlína s dobrým postavením na trhu a silnou proklientskou orientací
  • Možnost kariérního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pružný a dynamický kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení + výkonové provize
  • Pružnou pracovní dobu, příležitostně možnost práce z domova
  • Možnost dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
  • Stravenky

Nástup ihned.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis s fotografií.

Společnost
PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.
Adresa
Tyršovo nábřeží 760, Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Služby, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o., Martina Weberová