ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Obchodní zástupce (prodej osiv); severní a stř. Čechy

Pro našeho významného klienta, zemědělskou společnost zaměřenou hlavně na prodej osiv, obsazujeme pracovní pozici Obchodní zástupce (prodej osiv).

Profil zaměstnavatele:

Firmu tvoří dynamický tým specializovaných agronomů / obchodních zástupců, s každodenní podporou dalších oddělení a empatickým vedením společnosti.

Působnost jak v České, tak Slovenské republice.

Prodej, marketing, zavádění nových hybridů a rozvíjení trhu o špičkovou genetiku a šlechtění, podporovanou odborným poradenstvím v portfoliu kukuřice, slunečnice, řepka ozimá, čirok, sója, obilniny. Každoroční aktualizace portfolia s ohledem na místní podmínky pěstování.

Výroba osiv – množení, balení.

Dovoz, vývoz a distribuce osiv. Vlastní logistická centra.

Zabezpečení registračních řízení. Testování osiv. Vlastní know-how a jedinečnost na českém a slovenském trhu.

Zkoušky výkonosti na zkušebním poli, které slouží jako národní katalog – ÚKZÚS pro Českou republiku a ÚKSÚP pro Slovensko, naše interní firemní zkoušky a zkoušky organizované národním svazem.

Vysoce kvalitní poradenské služby zemědělcům a zemědělským podnikům.

Místo výkonu práce / region: zejména střední a severní Čechy. Využívání kancelářských prostorů v Praze.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Nabídka a prodej osiv zemědělských plodin ve svěřeném regionu.

Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Správa a rozvoj vztahů se zákazníky, jednání s nimi telefonicky, e-mailem a osobně, zabezpečení jejich požadavků.

Plánování a následná organizace odrůdových pokusů.

Prezentace firmy v rámci seminářů a polních dnů.

POŽADAVKY

SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru (např. rostlinná produkce apod.), odborná praxe v zemědělství podmínkou.

Orientace v oboru rostlinné produkce a zájem o tento obor.

Obchodní talent, flexibilita a samostatnost.

Komunikační, prezentační, vyjednávací a organizační dovednosti.

Aktivní a zodpovědný přístup.

ŘP sk. B, ochota cestovat.

Hledáme přirozeným způsobem jednajícího a trpělivého nového kolegu (muž / žena), který se nebojí komunikovat, s tvůrčím přístupem k zadaným úkolům, ochotou učit se.

Dovedeme si představit i uchazeče s krátkou praxí, vyhovujícího ale výše uvedeným požadavkům.

NABÍDKA

Perspektivní pracovní pozice v seriózní a stabilní české firmě.

Výborné sociální zázemí, pozitivní pracovní prostředí.

Předpoklad profesního a osobního růstu.

Motivující mzda složená z z fixní a prémiové / bonusové části.

Systém benefitů ve firmě.

Pružná pracovní doba.

Veškeré technické vybavení náležející k pozici (služební automobil, NB, mobilní telefon, ...).

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR, Pardubice.

Jste-li osloven naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt.

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Potravinářství, Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Account Manager, Agronom, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ETHIC HR, s.r.o., Mgr. Markéta Schmidtová
602 528 327
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.