Chcete se stát členem mezinárodního týmu nadšených profesionálů?

Baví Vás administrativa, marketing a podpora prodeje a rádi komunikujete? Ovládáte angličtinu slovem i písmem?
Nabízíme Vám možnost pracovat u celosvětově největší dentální společnosti Dentsply Sirona na pozici Administrativní/Marketingová Asistentka pro CZ, SK & HU.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Plánování a realizace obchodních a marketingových projektů pro svěřenou oblast
  • Administrativní podpora (smlouvy, logistika, fakturace)
  • Tvorba marketingových materiálů a tiskovin (inzeráty, brožury, speciální proma, atd.)
  • Příprava a organizace prezentace firmy na veletrzích, výstavách, seminářích a jiných prodejních akcích
  • Exekutivní podpora manažera a lokálního obchodního týmu
  • Tvorba reportů
  • Prodejní a marketingová podpora obchodních partnerů a distributorů

POŽADAVKY:

  • Ideálně vysokoškolské vzdělání (min. středoškolské s maturitou)
  • Praxe v oblasti marketingu je výhodou
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, spolehlivost a flexibilita

NABÍDKA:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost odborného rozvoje
  • Práce na zajímavých projektech, občasné služební cesty do zahraničí
  • Dobré finanční ohodnocení včetně dalších zaměstnaneckých benefitů
  • Nástup možný ihned
  • Vhodné i pro absolventy

Společnost
Dentsply Sirona Poland Sp. z o. o.
Adresa
Na Maninách 1092/20, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Marketingový ředitel/manažer, Asistent v médiích, reklamě, PR, Office Manager, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Dentsply Sirona, Tereza Čermáková