Náplň práce:

• Zodpovídat za vedení programu ve všech jeho aspektech od získání zakázky až po náběh do výroby

• Zajistit profitabilitu celého životního cyklu programu a spokojenost zákazníka v návaznosti na plnění stanovených cílů a dodržení požadované kvality, provedení, nákladů a termínového plánu

• Koordinovat prototypovou fázi až do sériové produkce

• Naplnit všechny stanovené PMS aktivity ve směru k zákazníkovi, dodavateli i závodu

• Implementovat a kontrolovat ekonomické cíle v souladu s nastaveným budgetem

• Reportovat postup celého programu a jeho profitability

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání

• praxe v projektovém nebo programovém managementu v automotive

• Výborná znalost procesu PMS a programových standardů, nástrojů a metod

• Silné znalosti ve finanční oblasti a zkušenost s tvorbou a realizací business plánu

• Angličtina na denní komunikativní úrovni, němčina vítána

• Velmi dobré organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti

• Strategické a analytické myšlení a orientace na výsledky

Nabízíme

• Zázemí a podporu nadnárodní společnosti, její moderní prostředí

• Motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod

• 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy,

• Stravenky

• Nabízíme Vám zajímavou, zodpovědnou a kreativní práci a také prostorv profesně se rozvíjet a růst

• Služební automobil i k soukromému používání

Společnost
Exec-Search
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Auto - moto, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Průmyslový designer, Technolog výroby, Ředitel/manažer kvality, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search